Quick půjčka – Qkonto

10Mít extra peníze se někdy sakra hodí… Potřebujete peníze navíc, co nejrychleji? Nemůžete čekat dlouho, protože se vám rozbila pračka, trouba, počítač nebo jiné nezbytnosti do vaší domácnosti? Potřebujete zaplatit extra vydání? Ne vždy je blízko nějaký přítel nebo příbuzný, který má dostatek peněz i na půjčování ostatním, právě tehdy je dobré se obrátit na banky nebo nebankovní společnosti a půjčit si za stanovených podmínek. Quick půjčka je pro vás rychlá varianta mít peníze ihned!

Výše půjčky: od 10 000 Kč do 50 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je k dispozici osobám, které mají nějaký stálý příjem, který je ve výši minimálně 9 000 Kč. O půjčku se mohou zajímat zaměstnanci, OSVČ, důchodci i ženy na mateřské dovolené, pokud mají stanovený minimální příjem. Zároveň musí být věk žadatelů minimálně 18 let.

Na co si mohu půjčit: Půjčka se poskytuje jako neúčelová – peníze využijete na cokoliv podle potřeby.

Splatnost půjčky: Splácení je možné hotovostním nebo bezhotovostním způsobem. Čerpání je libovolné. Splácení probíhá v pravidelných měsíčních splátkách.

Zajímavý článek:  Úvěr na cokoliv od Cofidis

Poplatky: Půjčka se posuzuje a vyřizuje bez poplatků předem.

Ručení: Není vyžadováno ručení osobami ani zástavou majetku.

Roční úrok: Výše úroků je dána podle vypůjčené sumy a doby splácení.

RPSN: Odvíjí se svou výší podle doby splácení a výše půjčky.

Možnost sjednání půjčky: Quick půjčku si můžete nechat vyřídit na území celé České republiky.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka se ve většině případů schvaluje hned. Vyplácení peněz z půjčky je rovněž okamžité. U komplikovanějších případů se dozvíte výsledky posouzení a také vyplacení peněz do 24 hodin.   

Výhody půjčky od společnosti: Lze očekávat vyřízení rychlé půjčky bez zdlouhavého vyplňování papírů. Pro posouzení půjček se nenahlíží do registrů dlužníků, z toho vyplývá, že lze mít nějaké nesrovnalosti v neplacení půjček a úvěrů u jiných nebankovních společností a bank.