Poctivá půjčka od Via SMS s.r.o. boduje

Když vám někdo nabízí půjčku zcela zdarma a navíc za velice mírných podmínek, není důvod, proč toho nevyužít. Seznamte se s nabídkou od Via SMS s.r.o. Společnost patří do mezinárodní společnosti, která slaví úspěchy i v dalších evropských zemích. Férová nabídka je tu pro každého, jednejte a vyřešte finanční tíseň s lehkostí.

Popularita a férový přístup

Via SMS s.r.o. spadá pod VIA SMS Group, která už od roku 2009 nabízí nebankovní půjčky ve Španělsku, Litvě, Lotyšsku, Polsku a Švédsku. V České republice se společnost zviditelnila i tím, že patří mezi zakládající členy APNÚ (Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů). Je to dobrovolné sdružení, které se snaží o neustálé vylepšování nebankovního sektoru. Všichni členové se také zavazují k tomu, že budou dodržovat etický kodex. Mezi jeho stanovy patří i odmítavý postoj ke klamavé reklamě. Firmy se navíc zavazují k poskytování všech důležitých informací o dané půjčce.

Poctivá půjčka od Via SMS s.r.o. boduje
Poctivá půjčka od Via SMS s.r.o. boduje

Via SMS s.r.o. také jako jedna z prvních požádala o vydání speciální licence od ČNB k poskytování nebankovních úvěrů. Tuto povinnost uložila poskytovatelům novela zákona o spotřebitelském úvěru (více o ní tady).

Zajímavý článek:  HK Investment – Rychlá půjčka do 30 000 Kč

Férová nabídka bez poplatku

Via SMS s.r.o. stanovila pro svou půjčku velmi mírné podmínky a nastavila je tak, že si půjčí i osoby, které nemohou ručit a ti, koho odmítli v bance. Díky tomu si nebankovní půjčka získala velkou popularitu. Oblíbená je také u těch, kdo si půjčují poprvé. Nový žadatel si půjčí zcela zdarma. Sám si nastavuje sumu a dobu splatnosti. Může to být až 8000 Kč na 30 dní.

Její výhodou je rychlost, rychlá online půjčka nabízí peníze ještě v den, kdy je vám schválena. Podmínkou je mít účet u České spořitelny, MONETA Money Bank a Fio bank. Pokud máte účet u jiné banky, přijdou vám peníze do 2 kalendářních dnů. K vyřízení první žádosti je nutné vyplnit krátký online formulář, každou další žádost si vyřídíte i přes SMS zprávu.