Pepa – Půjčka Pepa

3_9Zadlužení není nikomu příjemné, ale občas se jedná o nevyhnutelnou součást našich životů. V případě, že budete dodržovat dané podmínky společnosti, není třeba se obávat žádných postihů a exekucí. Potřebujete si půjčit nižší částky nebo několik desítek tisíc korun? Chcete rychlé sjednání půjčky bez zbytečných průtahů a nároků na dokumentaci? Pomoc s půjčkami a zrealizování zařídí také půjčka Pepa.

Výše půjčky: od částky 999 Kč do 150 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka se poskytuje osobám s věkem od osmnácti do 65 let. K žádosti o půjčku nepotřebujete shánět doložení příjmu – nevyžaduje se. Rovněž se nezkoumají registry dlužníků, kde se evidují resty jiných úvěrů a půjček. Půjčka Pepa je tedy dostupná mnohým zájemcům.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka se poskytuje jako neúčelová.

Splatnost půjčky: 21 dní

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: Není potřeba shánět ručitele ani jinou záruku.

Roční úrok: Stanoví se poplatky nahrazující klasické úroky.

Možnost sjednání půjčky: O půjčku se žádá jednoduše a komfortně – online způsobem. Stačí vyplnit online žádost, ověří se vámi uvedené údaje a na základě nich se rozhodně, jestli se vám půjčka poskytne nebo ne.

Zajímavý článek:  MoneyNow – rychlá půjčka

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze získáte už v rámci jednoho dne. Nevyžadují se žádná osobní setkání. O schválení půjčky budete informováni již cca do 2 hodin od odeslání vaší žádosti o půjčku. Peníze se posléze pošlou na váš bankovní účet převodem, nebo poštovní poukázkou na vaši adresu – v tomto případě očekávejte doručení asi do čtyř pracovních dní.   

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka Pepa se poskytuje bez nahlížení do registrů bankovních a nebankovních institucí, kde se nacházejí kompletní informace o neplatičích úvěrů a půjček různých společností poskytujících půjčky. Peníze z půjčky získáte rychle pomocí převodu z účtu na účet. O půjčku si můžete žádat opakovaně, ale jen v případech řádného splacení. Nevyžaduje se dokládání příjmu. Stálí klienti se mohou na Pepu obrátit i s žádostmi o vyšší částky.