Wealth Currency Finance Savings

Click Credit nabízí krátkodobé půjčky

Click Credit s.r.o. je nebankovní společností skupiny Home Credit. Tímto je jasné, že jde o kvalitního a spolehlivého poskytovatele půjček. Click Credit se soustředí na půjčky s krátkodobou splatností o maximální výši do 5000 Kč.

Půjčky s nízkou sazbou RPSN

Click Credit s.r.o. nabízí bezkonkurenčně nízkou sazbu RPSN. Půjčky se poskytují do částky až 4999 Kč. Několik tisíc korun navíc se může kdykoliv hodit, protože nenadálé výdaje se objevují vždy v době, kdy to čekáte nejméně. Půjčky se nabízí velice rychle. Stačí podat žádost a následně se po posouzení dočkáte peněz. Tento proces se vyřizuje obyčejně do jedné hodiny. Poskytnutí úvěru je spojeno s poplatkem ve výši 3,3% z půjčované částky. Tento úrok je nejnižší, ale zvyšuje se podle konkrétních podmínek – doby splácení, výše částky.

Roman S., Havířov: Potřeboval jsem krátkodobou půjčku několik tisíc a Click Credit mi vyšel vstříc. Nyní už mám vše bez problémů splaceno, ale vím, že mohu kdykoliv využít tuto možnost půjčení peněz.

Splácení půjčky od Click Credit

Splatnost půjčky od Click Credit je možná až třicet dní. Společnost můžete kontaktovat telefonicky, emailem nebo osobně v sídlu společnosti. Pro půjčku se nemusí shánět ručitele, protože se poskytuje bez ručení. Není nutné dokládat ani potvrzení o vašich příjmech za uplynulé měsíce. Žádné poplatky předem za posouzení a vyřízení půjčky se neplatí. Problémy se splácením u jiných poskytovatelů půjček? Nemusíte se strachovat, protože se nenahlíží do registru dlužníků a tím pádem nebude nikdo o vašich minulých prohřešcích nikdo vědět. Ovšem je nutné si předem uvědomit, že žádná půjčka není darem a musí se vrátit podle sjednaných podmínek, jinak dojde brzy k nejhoršímu – k exekuci na váš majetek.

Zajímavý článek:  Podle čeho poznat ty nejvýhodnější půjčky peněz?
Click Credit
Taken / Pixabay