Money Crown Payment Profits

Jasmín styl – Půjčka před výplatou

jasmin-stylNějaké dny před výplatou není zrovna nejveseleji, pokud vám chybí peníze, které by pokryly základní potřeby domácnosti. Možná se to stalo ojediněle, najednou přišlo nečekané vydání, které se muselo urgentně srovnat a peněz je nyní málo či žádné. Jak si poradit s tímto problémem? Můžete se například pokusit o půjčení peněz od příbuzných, ale také máte k dispozici různé nebankovní společnosti, kterým je vlastní rychlé jednání. Půjčku před výplatou zajistí také

společnost Jasmin styl s.r.o.

Výše půjčky: Od 1000 Kč do 10 000 Kč. První půjčka má omezení na maximum 1000 Kč, druhá na 2000 Kč, třetí 3000 Kč, čtvrtá od 4000 do 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku si může zažádat každá plnoletá fyzická osoba, pokud se nenachází v prodlevě s uhrazením ostatních dluhů a platebních povinností vůči právnickým nebo fyzickým osobám. Zájemci o půjčku nesmí být vedeni v registrech dlužníků.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, půjčka je neúčelová.

Splatnost půjčky: Splatnost je 21 a 30 dní.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitelů a bez zajištění majetku

Roční úrok: Úroky se neuvádějí. Za poskytnutí půjčky je stanoven poplatek, který se hradí dohromady s půjčenou částkou. Poplatek dělá například u půjčky 5000 Kč na 21 dní 1250 Kč a na 30 dní 1500 Kč. Jestliže si půjčíte 10 000 Kč, očekávejte  poplatek za 30 dní 3000 Kč. Předčasné splacení nesnižuje daný poplatek.

Zajímavý článek:  Klikpujcka.cz – SMS půjčka do výplaty

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se sjednává na webových stránkách společnosti. je nutné si vyplnit žádost o půjčku online.

Rychlost poskytnutí peněz: Ke schválení půjčky dojde ve většině žádostí už do 24 hodin po podání žádosti – občas je lhůta o něco prodloužena. Po přijetí vaší žádosti budete kontaktováni pověřenými pracovníky firmy, domluví se osobní schůzka, která je však nutná jenom tehdy, když máte zájem o vyplacení peněz v hotovosti. Jestliže vám stačí peníze poslat na účet převodem, bude vám oznámeno realizování půjčky a peníze získáte buď převodem do banky nebo poštovní poukázkou.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku budete mít vyřízenou rychle, stejně tak dostanete rychle i půjčené peníze.