AB půjčky – Půjčka Nej

ab půjčkyZ vašich dluhů se staly nepřehledné hromady, u kterých nevíte, kam přidávat více a kam méně? Půjčili jste si již dříve a vaše bilance tvoří hned několik úvěrů, půjček, hypotéka či čerpání na kreditní kartě? Jestliže chcete jistý zmatek vyřešit, nebo si vylepši finanční rozpočet na domácnost, uvažujte o sloučení půjček, která vám pomůže se zbavit několika půjček pomocí jedné jediné. Sjednocení půjček do jedné zařídí rovněž Nej půjčka od AB půjčky.

Výše půjčky: do 40 % hodnoty zastavované nemovitosti

Kdo si může půjčit: Půjčka je vhodná pro každého, kdo právě řeší problémy se splácením úvěrů a půjček, třeba i od několika poskytovatelů. Dále se hodí osobám, na které byla nařízena exekuce nebo půjde jejich majetek do dražby apod. Podmínka k získání úvěru je vlastnit nemovitost.

Na co si mohu půjčit: Jedná se o půjčku, která je speciálně určena na vypořádání exekucí a dražeb. Také ji můžete využít pro konsolidaci půjček či plateb.

Splatnost půjčky: jeden rok

Poplatky: bez poplatků předem

Zajímavý článek:  HK Investment – Rychlá půjčka do 30 000 Kč

Ručení: Bez ručitelů, ručení je zajištěno nemovitostí. Stále však zůstanete majitelem nemovitosti – zůstane ve vašem vlastnictví po celou dobu existence úvěru. Poslouží jako záruka pro případy neplacení.

Roční úrok: 3 – 6 %

RPSN: od 36 %

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se dá vyřídit osobně, online nebo telefonickým způsobem. Při osobním jednání je postačující jedna schůzka.

Rychlost poskytnutí peněz: Vyplacení exekucí je hotovo do pěti dnů!

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se dá sjednat bez poplatků předem. Vaše exekuce nebo sloučení půjček se vyřídí a vyplatí do pěti dnů. Nemovitosti se zbaví exekucí a dražeb. Pro každou půjčku můžete počítat s individuálním řešením a s ideálním návrhem vypořádání se s věřiteli. Po poskytnutí tohoto typu půjčky a zbavení nemovitosti exekucí dojde k přeúvěrování na americkou hypotéku.