Ekvita – Rychlý nebankovní úvěr

5Nebojíte se riskovat a rádi investujete půjčené peníze? Nebo naopak víte, že pořádná investice vám přinese hromadu peněz a půjčka několik miliónů bude hravě zaplacena? Půjčky v hodnotách několika miliónů neposkytují pouze banky, ale dá se říct, že je mnohem snadněji získáte od nebankovních společností. Ekvita vám rovněž poskytne za výhodných a jasných podmínek rychlý nebankovní úvěr až do dvaceti miliónů. Půjčka se poskytuje na cokoliv, nikdo se vás tedy nebude ptát, jak peníze využijete.

Výše půjčky: úvěr se dá získat až do 70% tržní ceny nemovitosti, maximální částka je stanovena na 20 000 000 Kč

Kdo si může půjčit: O úvěr si mohou zažádat zájemci, kteří mají trvalé bydliště na území České republiky a zároveň už dovršili plnoletosti a je jim nad osmnáct let. Stejné podmínky pro poskytnutí půjčky mají fyzické osoby i živnostníci. Při posuzování se nahlíží do registru dlužníků.

Na co si mohu půjčit: na cokoliv, jde o neúčelovou půjčku

Splatnost půjčky: Doba splácení je možná v době jednoho roku až pěti let. Úvěr je možné  kdykoliv zaplatit celý bez požadování sankčních poplatků.

Zajímavý článek:  Osobní půjčka do miliónu

Poplatky: Neplatí se žádné poplatky spojené s posouzením a vyřízením úvěru předem.

Ručení: bez ručitelů – úvěr se zajišťuje provedením zástavy na nemovitost či nemovitosti

Roční úrok: Roční úrokové sazby jsou od 15% p.a. Po celou dobu existence úvěru se úroková sazba nijak nemění.

Možnost sjednání půjčky: Ekvita pobočky se nacházejí v Ostravě a ve městě Kladno. Na pobočkách si sjednáte osobní schůzku. Rovněž je možné si vyřídit úvěr online způsobem.

Rychlost poskytnutí peněz: Úvěr může být schválen už do sedmi dní. Peníze se vyplácejí po podepsání smlouvy o půjčce.

Výhody půjčky od společnosti: Poskytnutý úvěr se zajišťuje nemovitostí a není potřeba shánět ručitele. Půjčku získáte i v mnoha miliónových částkách. Úroková sazba se sjednává jako neměnná a zůstává stejná po celou dobu existence půjčky. Úvěr můžete kdykoliv splatit celý předčasně bez sankčních poplatků.