Dinero – finance & reality – půjčka do výplaty

ID-10053898Finanční věci jsou v podstatě dost křehké – stačí nečekané vydání a najednou jste úplně jinde, než jste chtěli být. Malé nepříjemnosti před výplatou můžete řešit půjčkami do několika tisíc s krátkou dobou splatnosti. Jedná se o rychle vyřízené půjčení peněz, tudíž se nemusíte obávat, že potřebnou sumu získáte pozdě. Podobné půjčky poskytuje také Dinero – finance & reality.

Výše půjčky: Od 500 Kč do 4.999 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou zajímat osoby ve veku od dvaceti do 75 let. K půjčce si nachystejte platný občanský průkaz. Budete rovněž potřebovat číslo vašeho bankovního účtu a budete požádáni o sdělení čísla vašeho mobilního telefonu. Nevyžaduje se prokazování příjmů – není potřeba je dokládat.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je neúčelová.

Splatnost půjčky: 15, 21 a 30 dnů. Splatnost je přesně uvedena ve smlouvě, ale lze ji až třikrát  prodloužit – což je možné pomocí SMS.

Poplatky: Půjčka se posuzuje a vyřizuje bez poplatků předem.

Ručení: Nevyžaduje se ručitelství osob ani zástava majetku.

Roční úrok: Úročení se stanovuje  k daným částkám a splatnostem.

Možnost sjednání půjčky: Žádosti o půjčku je možné podávat online – na webových stránkách společnosti Dinero – finance & reality najdete vše potřebné. Po vyplnění požadovaných údajů bude formulář odeslán a zavolají vám pověření firemní zaměstnanci. Také se sami můžete ozvat společnosti.

Zajímavý článek:  Infraco - Spotřebitelský úvěr se zástavou

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze lze získat hotově v kanceláři – tady dojde ke schválení nebo zamítnutí. Posouzení zabere cca 10 minut. Okamžitá hotovost je k dispozici na pobočkách firmy se sídlem v ve  městech a okresech Brno – město, Brno – venkov, Kuřim, Tišnov, Boskovice, Blansko, Vyškov, Znojmo a Třebíč. Peníze můžete mít nejen v hotovosti, ale také převodem na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Pro své potřeby můžete počítat s přísunem rychlých peněz. Při vyřizování vás čeká diskrétní jednání.  Půjčku máte k dispozici bez poplatků předem a nebude se dívat do registrů dlužníků. Nedokládají se potvrzení o příjmu – půjčky jsou možné i pro nezaměstnané, studenty, osoby na rodičovské dovolené, důchodce atd.