Cresco – rychlá online půjčka

Cresco – rychlá online půjčkaMáte neočekávané výdaje, nebo jste si jenom řekli, že je na čase něco nového a potřebného koupit? Chcete někomu udělat radost? Může se jednat o cokoliv – o novou pračku, lednici, televizi, počítačovou sestavu, notebook, tablet, pobytový nebo poznávací zájezd, nábytek a mnoho jiného. Na vše si můžete ušetřit, nebo půjčit a posléze se věnovat pravidelnému splácení. Půjčku vám poskytne i společnost CRESCO GROUP s.r.o.

Výše půjčky: půjčky od 10.000 Kč až do 150.000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je určena pro žadatele, kteří patří mezi zaměstnané osoby, podnikatele (OSVČ), státní zaměstnance, důchodce. Nižší částky je možné získat i bez příjmů. Podmínkou u žadatelů je věk mezi 18 -65 let. Musí se jednat o občany České republiky. Klienti dokládají občanský průkaz a jeden další doklad totožnosti. Zaměstnanci a OSVČ sdělí také údaje o firmě – přesný název, telefon, IČO a adresu.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – u půjčky není třeba znát účel pro poskytnutí.

Splatnost půjčky: Doba splatnosti je možná na maximálně 84 měsíců. Pokud budete mít zájem, lze si nechat odložit až čtyři měsíční splátky. Jestliže zvládnete celou půjčku splatit včas a řádně, vrátí se vám polovina úroků.

Zajímavý článek:  HK Investment – Rychlá půjčka do 30 000 Kč

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitele

Výše úroku: Závisí na celkové půjčené částce a také na době splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku podáváte rovnou na webových stránkách společnosti. není nutné nikam chodit, protože vše je vyřízeno online způsobem. Získáte také možnost odstoupení od smlouvy do třiceti dní od uzavření. V této době je zrušení bez sankcí.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčku budete mít vyřízenou do 24 hodin. Během této doby je rovněž možné i uskutečnění vyplacení půjčené částky. Peníze se převádějí na váš bankovní účet, ale rovněž si je můžete vyzvednout na poště.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je vybavena velice rychle. Nejsou potřeba ručitelé, zástavy majetku a neuvádí se účel. Celý měsíc lze od uzavřené půjčky odstoupit.