Úvěr na cokoliv od Cofidis

Peníze navíc můžete potřebovat v nejméně očekávanou chvíli. Potřebujete peníze nejlépe ihned a nenapadá vás, kde vzít potřebnou částku? Samozřejmě začnete uvažovat o půjčce. Jestliže nemáte příbuzné, kteří vám ochotně půjčí, zkuste to jako mnoho jiných – u bankovní nebo nebankovní společnosti. Úvěr na cokoliv je sice závazkem, ale v případě dojednání solidních splátek, budete spokojeni s uhrazením potřebné sumy. Jednou z nebankovních možností je získání úvěru na cokoliv od Cofidis.

Výše půjčky: Od 20 000 Kč do 300 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčku získají jenom občané České republiky, jestliže jsou starší než 18 let. Žadatelé dokládají svůj příjem nebo důchod. Nelze tolerovat záznamy v registrech dlužníků. K vyřízení půjčky se vyžadují oboustranná kopie občanského průkazu, kopie OP spolužadatele, kopie dalšího dokladu totožnosti (cestovního pasu, řidičského průkazu, rodného listu). Ještě potřebujete předložit potvrzení o výši příjmu a kopii výpisu z bankovního účtu – poslední měsíční výpis.

Na co si mohu půjčit: Půjčit si můžete díky úvěru od Cofidis na cokoliv – jde o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Délka splácení se pohybuje v termínech 12 nebo 24 měsíců. Splácení se zajišťuje v pravidelných měsíčních splátkách. Lze kdykoliv zaplatit mimořádnou splátku. Je také možno provést celkové předčasné splacení půjčky ještě před daným termínem splatnosti. Předčasné splacení je zdarma – bez sankcí.

Zajímavý článek:  Omega půjčka – Půjčka do 5 000 Kč

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitele, na úvěru může figurovat spolužadatel/spolužadatelka

Výše úroku: Výše úroků se vypočítává na základě půjčené částky a doby splácení.

Možnost sjednání půjčky: Vše ohledně půjčky je vyřizováno online způsobem. Vaše žádost se přijme a posoudí do cca deseti minut.

Rychlost poskytnutí peněz: Jakmile se úvěr schválí, peníze se převedou ihned na váš účet do banky.

Výhody půjčky od společnosti: Cofidis půjčka na cokoliv se schvaluje velmi rychle, konkrétně do deseti minut. Žádné poplatky předem nebudete platit za posouzení půjčky. Pomocí online služby si sami nastavíte kolik si chcete půjčit a ihned se vám ukáže požadovaná měsíční splátka.

Úvěr na cokoliv
Taken / Pixabay

Úvěr na cokoliv od Cofidis získáte vyplněním tohoto formuláře

[iframe src=”http://www.pujcka.co/iframe/cofidis/?subid=5jcnr3mv&subchannel=yyyy&nohelp” width=”600″ height=”1100″ scrolling=”auto” ]