TGI Money – Hypopůjčka

IMG_8736-come-oggetto-avanzato-1Finance vám dělají stále více starostí? Potřebujete půjčit, ale v bance jste se nesetkali s přílišnou ochotou řešit vaši nemilou situaci? Stále máte možnost se obrátit na některou z nebankovních institucí, například TGI Money a nabízená Hypopůjčka je řešením pro jedince, kteří mohou dát do zástavy nemovitost. Výše půjčky se pak bude odvíjet podle ceny zastavované nemovitosti. Splácení půjček může být řešením, stačí se zeptat, kolik bude činit požadovaná pravidelná splátka a můžete sami posoudit, jestli to bude zvládnutelné.

Výše půjčky: až 2 000 000 Kč – na základě hodnoty zastavované nemovitosti

Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou zajímat jedinci s možností dát do zástavy nemovitost. Zároveň nemusí být zastavovaná nemovitost ve vlastnictví žadatele nebo žadatelů. Klade se důraz i na věk – v den plánovaného doplacení půjčky nemohou mít žadatelé věk vyšší než 65 let. Doba splatnosti se však může přizpůsobit věku žadatelů.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – jde o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Splácení půjčky se dá zařídit od pěti do 20 let. Hypopůjčka Standard se splácí předem danými anuitními splátkami a doba splatnosti je v rozmezí od 5 do deseti let. Hypopůjčka Flexi je nabízena s předepsanou minimální splátkou. Posléze můžete podle momentální finanční situace dávat na půjčku i více peněz. Vyšší splátky vám budou snižovat náklady a rovněž si vytvoříte rezervu na dobu, kdy třeba nebudete mít potřebné množství peněz.

Zajímavý článek:  Citibank – CitiPůjčka

Poplatky: Půjčka se posuzuje a poskytuje bez poplatků předem. Není třeba platit ani za odhad nemovitosti.

Ručení: bez ručitelů, ale bude se provádět zástavní právo na nemovitost

Roční úrok: Odvíjí se podle konkrétní doby splácení a výše poskytnuté půjčky.

RPSN: od 10%

Možnost sjednání půjčky: O půjčku si lze požádat díky telefonickému centru. Jakmile zavoláte, domluví se s vámi zástupci společnosti na konkrétních možnostech půjčení. Pak za vámi dorazí   regionální obchodní zástupce k projednání půjčky.

Rychlost poskytnutí peněz: Po vyřízení půjčky získáte peníze.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se dá využít libovolně – na co zrovna potřebujete. Není nutné se zabývat sháněním ručitelů – půjčka se zajišťuje zástavou nemovitosti. Hypopůjčku se splácí až do dvaceti let. Nevyžaduje se placení poplatků předem. Nebudete vyzváni k zaplacení odhadu nemovitosti.