Spořící účet Sberbank s férovým spořením

Máte osobní účet a zároveň i nějaké peníze, které momentálně nepotřebujete? Založte si spořící účet Sberbank a zhodnoťte vaše úspory! Zcela jednoduše a rychle, například pomocí internetového bankovnictví nebo na pobočce. Sberbank nabízí několik možností spořících účtů.

Spořící účet Sberbank s výhodným ročním zhodnocením

FÉR spoření nabízí svým klientům nejlepší sazbu na trhu 1,63 % p.a. pro vklady do 300000 Kč.

Garance nesnížení sazby je platná až do 31. 1. 2016. Není nutné si fixovat peněžní prostředky.

Na spořícím účtu máte vždy okamžitý přístup k peněžním prostředkům. Sjednání a vedení FÉR spoření je zdarma. Každá část vkladu se úročí sazbou příslušného pásma.

Ilona K., Praha 2: Spořící účet Sberbank už mám založený! Líbí se mi garance nesnížené sazby na určité období. Je to bezvadná věc mít peníze zúročené v době, kdy je zrovna nepotřebuji, přitom neztratit možnost si je kdykoliv vybrat bez sankcí a bez fixace.

Spořící účet Sberbank má i další výhody

U Sberbank si můžete momentálně založit i Spořicí účet GARANCE 2016, které přináší výhody hlavně v úrokové sazbě beze změny až do 31. 1. 2016. Zákonná ochrana vkladu je určena až do výše ekvivalentu 100 000 EUR. Peníze jsou vám kdykoliv k dispozici po celou sobu existence účtu. Spořicí účet GARANCE 2016 si můžete bez potíží založit z pohodlí domova díky online službám. Pokud nechcete rovnou účet založit, je možno si nejprve stáhnout potřebné dokumenty. Informace o aktuálních úrokových sazbách najdete ve složce úrokové sazby, kde se shromažďují aktuální úroky pro všechny produkty Sberbank.

Zajímavý článek:  Moje banka si snadno poradí s obsluhou vašich financí

Co vás potěší u spořícího účtu GARANCE 2016.

  • sjednání a vedení účtu je zdarma
  • k dispozici je i Sberbank Online Banking zdarma
  • vaše peníze budou bezpečně zhodnoceny nejvyššími sazbami na českém trhu