Sberbank – Kontokorentní úvěr

sberbankHledáte možnost získání mimořádné nebo stálé finanční rezervy? Nedělá vám problémy se vyrovnat s nedostatkem vlastními silami, nebo upřednostňujete pomoc od jiných? Jestliže vám nechybí bankovní účet u Sberbank, můžete si zde požádat o kontokorentní úvěr. Jde o předem danou částku, kterou čerpáte výběry nebo převody podle momentální potřeby. V daném období je nutné se dostat na vašem účtu do plusu a poté můžete zase v případě zájmu čerpat.

Výše půjčky: 5 000 až 100 000 Kč

Kdo si může půjčit: Kontokorentní úvěr si může nechat zařídit každý majitel běžného bankovního účtu u Sberbank při splnění daných podmínek.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – nemusí se uvádět žádný účel útraty peněz. Použití peněz se týká neomezené doby.

Splatnost půjčky: Splácení je průběžné. Částky se poukazují bezhotovostní platbou nebo vkladem hotovostním na běžný účet.

Poplatky: Platí se měsíční poplatek za vedení kontokorentního účtu a dále poplatek za vedení běžného účtu. V případě, že si sjednáte u Sberbank nějakou z balíčkových smluv, budete v ní mít započten rovněž poplatek za vedení kontokorentu.

Zajímavý článek:  Supermoney půjčka do výplaty

Ručení: bez ručitele a bez zástavy

Roční úrok: 18 % p.a. – úroky budete platit jen z vyčerpané částky

RPSN: 27,2 %

Možnost sjednání půjčky: Kontokorent se dá sjednat na pobočkách Sberbank CZ. Můžete se ptát na infolince 800 133 444 a rovněž lze použít kontaktní formuláře na webových stránkách banky.

Rychlost poskytnutí peněz: Po uzavření smlouvy o kontokorentu získáte ihned peníze – můžete s nimi manipulovat (vybírat, převádět) Finanční částka je na běžném účtu a můžete ji využívat libovolně a kdykoliv chcete.

Výhody půjčky od společnosti: Finanční injekce je vám neustále k dispozici na účtu v bance. Úroky zaplatíte jen z vyčerpané částky. Jde o rezervu financí na neomezenou dobu. Získáte výhodnou úrokovou sazbu a peníze se dají použít na cokoliv. Alternativou kontokorentního úvěru od Sperbank je Oberbank úvěr, o které si můžete přečíst v tomto článku.