Money Wallet Finance Cash Business

Sberbank – FÉR půjčka na cokoliv

sberbankPrávě jste dokončili váš finanční plán a koukáte, že se bude muset spousta věcí odložit, protože prostě úspory nejsou tak vysoké? Můžete dál šetřit, nebo se prostě vrhnout na půjčku, která vše vyřeší prakticky okamžitě. Stejně ceny zboží a služeb nemusí vůbec klesat, naopak a tím pádem budete vlastně na stejně vysoké ceně jako byste se ocitli v případě neplacení úroků za půjčku. Půjčku na cokoliv poskytuje také Sberbank.

Výše půjčky: od 20 000 Kč do 500 000 Kč

Kdo si může půjčit: Žadatelem o půjčku se může stát jakýkoliv zájemce. Ke své žádosti musí doložit potvrzení o příjmu a dva doklady totožnosti. Pro občany ČR platí předložen občanského  průkazu a druhého libovolného dokladu – například řidičského průkazu, cestovního pasu, rodného listu. Občané EU předloží cestovní pas nebo ID, povolení k trvalému pobytu. Ostatní zájemci o půjčku doloží cestovní pas a povolení k trvalému pobytu.

Na co si mohu půjčit: Půjčka se poskytuje na cokoliv – účel se neoznamuje ani nijak nedokládá.

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky je stanovena na maximum sedmi let. Předčasné splacení můžete učinit úplně bez poplatků. Půjčené peníze se splácejí pravidelnými měsíčními splátkami.

Zajímavý článek:  Poštovní spořitelna – Era půjčka

Poplatky: Zpracování úvěru je zadarmo – neplatíte žádnou částku. Vedení úvěrového účtu budete mít také zdarma.

Ručení: bez ručitele a rovněž bez dalšího zajištění

Roční úrok: Úrokové sazby se liší v závislosti na době splatnosti a výšce půjčky, Úroky jsou od 8,90 % do 16,90 %.

Možnost sjednání půjčky: O půjčku zažádáte na jakékoli pobočce Sberbank CZ. Informace též obdržíte díky infolince 800 133 444. Použít můžete i kontaktní online formulář na oficiálních internetových stránkách banky.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze získáte okamžitě po sjednání a podepsání smlouvy o půjčce.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je bezúčelová – peníze poslouží na cokoliv hotovostně nebo bezhotovostně. Můžete předčasné splatit – je to zdarma. Splácení probíhá pravidelně – měsíčně. Pokud bude na úvěru spolužadatel/ka, půjčují se vyšší částky. Při řádném splacení obdržíte bonus.