Půjčky online se vám vyplatí!

Půjčky sebou nesou vždy nějaké úroky nebo poplatky navíc, ale pokud se zaměříte na půjčky online, ušetříte přinejmenším cestu do pobočky poskytovatelů půjček a čas. Půjčky online dnes nejsou žádným rizikem, když se zaměříte na prověřené a dlouho fungující nebankovní společnosti. Konkurence je velká, proto se každý snaží přijít s nějakou výhodou pro své klienty.

Půjčky online od Supermoney

Půjčky do výplaty jsou k dispozici od 1000 Kč do 4999 Kč. Co potřebujete při podání své žádosti o půjčku? Vyžaduje se registrace na webových stránkách společnosti, kde zadáte několik osobních a kontaktních údajů. Do systému budete mít poté přístup pod svým jménem a heslem,a by nikdo jiný nemohl zneužít vašich informací a nepodal si žádost místo vás. K zaregistrování si připravte občanský průkaz, mobilní telefon a číslo vašeho bankovního účtu. Není vyžadováno doložení potvrzení ze zaměstnání o výši pravidelného příjmu. Půjčka se poskytuje na cokoliv a je splatná v termínu 14 nebo 30 dní. Prodloužení splácení je možné za poplatek.

Ivana P., Kroměříž: Půjčila jsem si několik nižších půjček a vždy jsem vše zaplatila v termínu, proto mne žádné hrůzy v podobě sankcí a exekucí nepotkaly.

Půjčka do 10000 Kč od Kredia společnosti

Půjčky online zastupuje i půjčka Kredia, kde můžete získat částky ve výších od 1000 Kč do 10000 Kč. První půjčka má však omezení na maximálně 1000 Kč, druhá půjčka 2 000 Kč, třetí 3000 Kč, čtvrtá 4000 až 10 000 Kč. O půjčku může žádat kdokoliv plnoletý, který splňuje podmínku trvalého bydliště v České republice. Nedokládá se potvrzení o výši vašich příjmů.

Zajímavý článek:  Poctivá půjčka od Via SMS s.r.o. boduje

U půjčky se neuvádí účel a je možné ji využít na cokoliv. Splatnost půjčky je stanovena na 15, 22 a 30 dní. V případě problémů se splacením je nutné včas kontaktovat zástupce společnosti a domluvit se na řešení. Půjčka je bez poplatků předem za vyřízení. Nepotřebujete ručitele.

Půjčky online
blickpixel / Pixabay