Money Crown Payment Profits

Půjčky od bank mají různé účely

Bankovní půjčky jsou stále populární, i když jejich konkurence od nebankovních poskytovatelů stále vzrůstá. Komerční banka je na našem trhu už dlouhá léta, není divu, že si zde můžete sjednat několik druhů půjček.

Osobní úvěr od Komerční banky na osobní potřeby

Osobní úvěr od Komerční banky je určen jen na osobní potřeby, nedá se využít na podnikatelské aktivity. K vyřízení si připravte: 2 doklady totožnosti, potvrzení s prokazatelným měsíčním příjmem, potvrzení o výši příjmu nebo daňové přiznání za poslední zdaňovací období, doklad o zaplacení daně. Osobní úvěr od Komerční banky se poskytuje občanům ČR, cizincům s trvalým pobytem v ČR nebo občanům členských zemí EU s povolením k přechodnému či trvalému pobytu v České republice. Můžete si podat žádost o hotovostní nebo bezhotovostní úvěr od minimálně 30 000 Kč do maxima 2 500 000 Kč. Úvěr se splácí maximálně 6 let.

Pavel L., Praha 6: Půjčky od KB využívám jako stálý klient pravidelně, nedávno jsem doplatil osobní úvěr a založil si kontokorent.

Půjčky zcela perfektní

Ano, doslova perfektní je Perfektní půjčka od Komerční banky, kde si můžete požádat o půjčení hotovostní nebo bezhotovostní částky v rozmezí od 30 000 Kč do 600 000 Kč. U půjčky se neplatí žádné poplatky předem. V rámci půjčky získáte pojištění zdarma.

Zajímavý článek:  Poštovní spořitelna Era už nenabízí jenom účty

Půjčka se poskytuje bez čekání. Všechny doby splatnosti mají jednotnou úrokovou sazbu a vyžaduje se zaplacení do šesti let od data poskytnutí. Podmínkou splácení je převádění částek z běžného účtu u Komerční banky.

Půjčky pro studenty se hodí na školné nebo na potřeby pro výuku

Úvěr Gaudeamus se poskytuje občanům ČR, konkrétně studentům vysoké školy, vyšší odborné školy, střední školy v České republice nebo v zahraničí. Peníze se využívají na nepodnikatelské potřeby. Půjčka pro studenty může být účelová nebo neúčelová. Půjčují se částky 20 000 Kč do 600 000 Kč.

půjčky
Hans / Pixabay