Půjčka do výplaty rychle a snadno

Přepadlo vás nečekané placení a nepůjde to vyřešit jinak, než půjčením určité částky? Nemusíte zoufat, že peníze dostanete pozdě. V současné době se nebankovní půjčky vyřizují velice svižně  a můžete je ihned začít využívat na cokoliv. Není ani třeba shánět velké množství dokumentů, nižší částky se dávají bez ručitelů. Krátkodobé nebankovní půjčky poskytuje také VATAonline, kde se dá zažádat pomocí internetových služeb. Vše jde snadno a rychle!
Výše půjčky: Lze získat až 4 999 Kč, u dlouhodobých a ověřených zájemců o půjčku se dá obdržet až 8000 Kč

Kdo si může půjčit: Žadatelé budou muset prokázat zdroje stálých příjmů – tedy příjmy ze  zaměstnání, živnosti, z mateřského příspěvku nebo renty či důchodu. U příjmu se rovněž vyžaduje, aby činil minimálně 10 000 Kč čistého za měsíc. Příjmy je nutné doložit. Společnost nepůjčuje jedincům na rodičovské dovolené! Je také nutností myslet na to, že žadatelé nesmí mít žádné špatně placené půjčky z minulosti, protože se kontrolují záznamy v registrech dlužníků.Na stránkách se po registraci vyplní potřebné údaje a pak vás kontaktují pro ověření.

Na co si mohu půjčit: Jde o neúčelovou půjčku, půjčíte si na cokoliv.

Splatnost půjčky: Maximálně 35 dní.

Poplatky: Při předčasném splacení se vám u půjčky vrátí přeplatek za úroky za dny, kdy už byla půjčka do výplaty rychle splacena a úroky se tudíž zkrátily. Platí se ověřovací registrační poplatek ve výši 1 Kč – ten odešlete ze svého účtu v bance.

Zajímavý článek:  Kredia – půjčka do 10 000 Kč

Ručení: bez ručení a bez zástav

Výše úroku: Úroky nejsou uvedeny, zastupují je poplatky a jejich výše závisí na počtu dní.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si sjednáte na internetových stránkách společnosti. Bude stačit vyplnění online formuláře a odeslání ke zpracování.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze se posílají ihned po uskutečnění schválení, žádost je zpravidla zpracována do patnácti minut. Peníze přijdou ihned na účet, podle banky – půjde to hned u bank Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB, GE Money Bank, Raiffeisen Bank, mBank, Fio banka. U ostatních je třeba počkat do druhého dne.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se vyřizuje snadno, rychle a pohodlně. Nemusíte nikam chodit, k dispozici je online způsob žádosti. Nebude třeba žádné složité registrování a shánění dokumentace. Vždy se dozvíte se maximum možné půjčky podle vašeho příjmu.

Půjčka do výplaty
PublicDomainPictures / Pixabay