Provident rychlé online půjčky

Už se dlouho trápíte různými dluhy a nevíte, jak s nimi dokonale zatočit? Můžete zkusit si vzít úplně novou půjčku a vyplatit vaše stávající dluhy jednou novou. Rychlé online půjčky se poskytují bez udání účelu – ve většině případů. Dohodnuté splátky a termíny mohou vyhovovat přesně vaší finanční situaci – určíte si kolik je možné splácet, když budete bez problémů dodávat splátky, nemusíte se obávat exekucí na majetek nebo příjmy.

Víte, že … půjčky jsou kromě bank získatelné také od nebankovních společností, rychlé online půjčky nabízí také Provident.

Výše půjčky: od 4000 Kč do 80000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je ideální a možná pro osoby s trvalým příjmem. Při podání žádosti budete potřebovat potvrzení o trvalém bydlišti, průkaz totožnosti, doklad o pravidelném příjmu. Provident po vás může chtít též potvrzení o sociálním pojištění.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je neúčelová.

Splatnost půjčky: Doba splácení je možná po dobu 45, 60 a 100 týdnů. Nejprve budete seznámeni s tím, kolik zaplatíte celkem peněz i s poplatky. Nečekejte žádné sankce ani skryté poplatky, vše je dáno předem.

Poplatky: bez poplatku předem za posouzení žádosti

Ručení: bez ručitele a jiného zajištění

Zajímavý článek:  Poštovní spořitelna – Era půjčka

Roční úrok: Úroková sazba je určena podle zvoleného druhu půjčky. Je závislá na době splatnosti a na poskytnuté výši. Celkovou částku pro zaplacení si můžete jednoduše zjistit sami díky online kalkulačce na stránkách společnosti Provident.

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku je možná telefonicky nebo online. K dispozici jsou internetové stránky, kde snadno podáte svou žádost o půjčku v konkrétní výši. Proces žádosti a vyřízení je velice snadný. Následně budete kontaktováni obchodním zástupcem – dostaví se až k vám domů.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze hotově získáte i do několika hodin od schválení půjčky. Většinou skutečně obdržíte peníze v den vyřízení, ale maximálně do 48 hodin. Obchodní zástupci si sjednávají schůzky s klienty u nich doma, a to i během víkendů. Peníze se dají také poslat převodem na váš bankovní účet, ale zde je vyplácení delší – do třinácti dnů.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je velice rychlá, peníze získáte snadno v hotovosti od obchodních zástupců. Nečekejte žádné zdlouhavé vyřizování a papírování.

Provident – Rychlé online půjčky
geralt / Pixabay

Vyzkoušejte půjčku od ACEMA Credit

[iframe src=”http://www.pujcka.co/iframe/acema/?subid=5jcnr3mv&subchannel=yyyy&nohelp” width=”600″ height=”1100″ scrolling=”auto” ]