Proma – zaměstnanecká půjčka

74Problémové období se může týkat i financí. Rovněž jste se ocitli v potížích díky nedostatku peněz? Sbíráte odvahu požádat své kamarády, kolegy nebo příbuzné o nižší nebo vyšší částky? Už jste se pokusili poptat kolem, ale bohužel bez úspěchu? Půjčky v různých výších poskytuje také společnost Proma. Ráda se s vámi dohodne na konkrétní zaměstnanecké půjčce.

Výše půjčky: Od 5 000 Kč do 200 000 Kč, pokud hledáte menší půjčku do 5000 Kč, zažádejte si o půjčku od Perfect Money.

Kdo si může půjčit: Půjčku si mohou vzít zaměstnaní lidé. K získání zaměstnanecké půjčky Proma se musíte postarat o dodání kopie občanského průkazu, originálního potvrzení s výší příjmu nebo důchodového výměru. Ještě budete potřebovat kopii kontaktního dokladu  – SIPO, výpis z účtu, účet za elektřinu apod.

Na co si mohu půjčit: Půjčku je možné získat bezúčelově – peníze z půjčky využijete podle vlastního uvážení na cokoliv.

Splatnost půjčky: Splácení půjčky se provádí v následujících termínech: 12, 18, 24, 30, 36, 42 a 48 měsíců. Splácet budete díky dohodnutým pravidelným měsíčním splátkám. Jednotlivé splátky se měsíčně převádějí na bankovní účet společnosti Proma. Jestliže zajistíte včasné a bezproblémové splácení, můžete si nárokovat automatický revolving. Díky němu budete mít možnost získat další peníze během splácení. Rovněž lze požádat o zvýhodněnou půjčku. Při plnění smluvních podmínek je možné žádat o odklad splátek  – zdarma.

Zajímavý článek:  CCS Finance půjčka se zástavou nemovitosti do 5 mil. Kč

Poplatky: Půjčka se bude vyřizovat bez poplatků předem.

Ručení: bez ručitelů a zástavy

Roční úrok: Výše úroků je závislá na konkrétní výši půjčky a době jejího splácení. Dané úroky se dozvíte od finančního poradce firmy.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku sjednáte díky informacím, které získáte pomocí kontaktní infolinky 736 606 450. Zde zodpoví všechny vaše dotazy. Rovněž si lze vyplnit online formulář na webových stránkách společnosti, kde ho po vyplnění náležitostí odešlete kliknutím a následně bude pro vás vybrán nejvhodnější druh půjčky.

Rychlost poskytnutí peněz: Dodáte všechny potřebné doklady a potom se bude schvalovat. Jakmile projde půjčka schválením, půjčená částka se odešle do 24 hodin na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Očekávejte konstantní splátky během celé doby trvání půjčky. Půjčka je k dispozici bez poplatku předem. Peníze využijete na cokoliv.