Poštovní spořitelna – Era půjčka

Potřebujete najít půjčku, kde nebudete vyzváni ke sdělování účelu jejího použití? Potřebujete si půjčit na různé věci a služby? Záleží vám na uhrazení vzniklých nedoplatků, chcete si zajistit novou garáž, inovovat prostory kanceláře, zaplatit dovolenou v exotické zemi ve first minute nabídce či vyřešit náhlý skon hned několika domácích spotřebičů? Na to všechno a na jiné účely se využije například Era půjčka od Poštovní spořitelny.

Výše půjčky: Minimální částka je možná ve výši 20 000 Kč. Maximum se dává 600 000 Kč – ani při této částce se nepožaduje zajištění, pokud budete mít spolužadatele. Při první žádosti o půjčku se půjčuje maximálně 450 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou ucházet jenom plnoleté osoby, starší osmnácti let. O půjčku mohou žádat noví i dosavadní klienti Era Poštovní spořitelny. Pro půjčku je potřeba mít vedený Era osobní účet či Era online účet. K vaší žádosti o půjčku dále doložíte 2 doklady totožnosti – občanský průkaz plus jeden další. Nemusíte dokládat příjmy, jestliže vám chodí aspoň 3 měsíce na osobní účet u Poštovní spořitelny nebo ČSOB.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je bezúčelová.

Zajímavý článek:  Ekvita – Rychlý nebankovní úvěr

Splatnost půjčky: Dobu splácení je omezena na maximum sedmi let. Lze si rovněž zařídit pojištění schopnosti splácet. Bez poplatků můžete půjčku splatit předčasně.

Poplatky: bez poplatků za vyřízení, poskytnutí a za vedení půjčky

Ručení: tato půjčka je typickým příkladem půjčky bez ručitelů a bez zástavy

Roční úrok: úroková sazba od 9,9% ročně

RPSN: 20,59% – mění se na základě půjčené částky a doby splácení

Možnost sjednání půjčky: O půjčku se lze zajímat na pobočkách Poštovní spořitelny. Rovněž můžete vyplnit online kontaktní formulář – posléze vás zástupci společnosti zkontaktují.  Půjčku můžete uzavřít i na pobočkách České pošty.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze se převádějí na váš účet v Poštovní spořitelně nebo v ČSOB po uzavření smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku lze obdržet bez poplatků předem. Nepožadují se ručitelé ani zástava majetku. Peníze využijete libovolně – neuvádí se účel. Půjčka je zajištěna rychle.


Bankovní půjčka od GE Money Bank

[iframe src=”http://www.pujcka.co/iframe/ge/?subid=5jcnr3mv&subchannel=yyyy&nohelp” width=”600″ height=”1100″ scrolling=”auto” ]

Era půjčka vám zajístí dostatek financí
PublicDomainPictures / Pixabay