Pegas – nebankovní půjčka

_MG_0811Jak jste na tom momentálně s penězi? Stačí vám příjmy? Možná ano, ale může přijít nečekané vydání a budete se pokoušet vyřešit problémy co nejdříve. Právě hledáte rychlé řešení pro vaše finanční potíže? Pomoci mohou půjčky od banky nebo od nebankovních poskytovatelů. Při rozhodování upřednostněte smlouvu, která vám dává možnost splácet částky, které zvládnete dát dohromady a nenarušíte tak pravidelné splácení. Pegas  – nebankovní půjčka je možností, kde si půjčit rychle a snadno.

Výše půjčky: Od 50000 Kč až do 500000 Kč – přesná vypůjčená částka souvisí s hodnotou zastavované nemovitosti. Půjčit se dá maximálně do 50-90% tržní hodnoty nemovitosti.

Kdo si může půjčit: Pegas nebankovní půjčka je vhodná pro svéprávné osoby od osmnácti let. Podmínkou k poskytnutí je dát od zástavy nemovitost.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je neúčelová.

Splatnost půjčky: Půjčka má splatnost od tří do 15ti let.

Poplatky: Žádné poplatky nemusíte předem platit. Zaplatíte pouze administrativní poplatek, ale až bude vaše nebankovní půjčka vyřízena.

Ručení: Půjčka se poskytuje bez ručitele, ale se zástavou nemovitosti. Dostaví se interní odhadce společnosti, který provede prohlídku a  určí tržní hodnotu nemovitosti. Zastavovaným majetkem se může stát rodinný dům, byt v osobním vlastnictví, pozemek, družstevní byt apod. Nemovitost by měla být ve vlastnictví žadatele o půjčku, ale toleruje se také majetek třetích osob.

Zajímavý článek:  Oberbank - Kontokorentní úvěr

Roční úrok: Odvíjí se podle výše půjčky a doby splatnosti.

RPSN: Odvíjí se podle výše půjčky a doby splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Svou žádost o půjčku snadno vyplníte online způsobem. Na webových stránkách společnosti Pegas najdete připravený formulář k vyplnění. Po odeslání formuláře vás kontaktují zástupci firmy a bude se pokračovat jednáním o uzavření smlouvy na půjčku.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze dostanete po podepsání smlouvy. Záloha se vyplácí cca do 2 až tří dnů. Zbývající část půjčky je vyplacena do týdne.

Výhody půjčky od společnosti: Pro půjčku není třeba ručitelství, ale budete potřebovat zástavu nemovitosti. Půjčuje se do částky 50-90% tržní hodnoty zastavované nemovitosti. Nekontrolují se nebankovní ani bankovní registry dlužníků. Nevybírá se žádný poplatek předem za posouzení. Peníze jsou využitelné na cokoliv.