Osobní úvěr do 150 000 Kč

Máte mimořádnou situaci a vyřešíte ji jenom extra penězi? Rozhodli jste se zadlužit a nakoupit potřebné vybavení do domácnosti raději, než roky šetřit? Můžete mít desítky různých důvodů k půjčce, a to hlavně v době, kdy chcete vše řešit hned a nečekat. Rychle vyřízené půjčky jsou v současné době hitem a není problém si vybrat z několika společností, kde poskytují i nebankovní půjčky ihned. Půjčky se dají využít na cokoliv, což je jistou výhodou pro všechny zájemce o extra peníze. Půjčky poskytuje i společnost Cofidis.

Výše půjčky: Od 40 000 Kč do 150 000 Kč.

Kdo si může půjčit: Půjčka je možná, pokud patříte k občanům ČR s věkem nad osmnáct let. Dále musíte mít doložitelný příjem nebo důchod. Schválení není automatické, pro kladné posouzení musíte splňovat kritérium, a to nemít žádné záznamy v registrech dlužníků. K půjčce budete potřebovat ještě několik dokladů, kam například patří potvrzení o výši příjmu, kopie posledního měsíčního výpisu z bankovního účtu, kopie OP a kopii jednoho dalšího dokladu o vaší totožnosti.

Na co si mohu půjčit: Půjčka se dá využít cokoliv, není potřeba uvádět účel.

Splatnost půjčky: Půjčka se splácí během období od jednoho měsíce do 52 měsíců. Splácení probíhá měsíční splátkou. Měsíční splátka je stanovena s ohledem na váš současný rozpočet a platební možnosti. Osobní úvěr se dá kdykoliv předčasně úplně splatit bez sankcí.

Zajímavý článek:  Nebankovní dům – půjčka do 10 000 Kč

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručení a zástav

Roční úrok: úrok p.a.: 24,0 %

RPSN: 24,0 %

Možnost sjednání půjčky: Osobní úvěr do 150 000 Kč od COFIDIS se sjednává online způsobem, tedy velice jednoduše a kdykoliv potřebujete. Můžete využít i telefonní číslo 810 700 810, anebo zašlete své telefonní číslo a pracovníci Cofidisu se postarají o zavolání sami.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze z půjčky se převedou na váš bankovní účet ihned, jakmile dojde ke schválení a vyřízení úvěru. Žádosti o úvěr je zpracována rychle, přibližně do deseti minut od obdržení žádosti.

Výhody půjčky od společnosti: Výhodou úvěru je možnost revolvingu, kdy se dá obnovovat úvěrová rezerva se splácením pravidelných splátek. Osobní úvěr do 150 000 Kč můžete kdykoliv získat znovu a bez dokládání formalit. Cofidis půjčka se uzavírá bez poplatků předem. Vyřízení je rychlé – do 10ti minut.

Osobní úvěr až do 150 000 Kč
stux / Pixabay

Osobní půjčka od COFIDIS – online žádost

[iframe src=”http://www.pujcka.co/iframe/cofidis/?subid=5jcnr3mv&subchannel=yyyy&nohelp” width=”600″ height=”1100″ scrolling=”auto” ]