Osobní půjčka do miliónu

Peníze se umí ztratit z vaší peněženky a z účtu velice rychle. Stane se občas, stane se i často, že potřebujete víc peněz, než momentálně vlastníte. Extra výdaje vám pomůže zaplatit půjčka podle vašich představ. Půjčit si můžete na cokoliv chcete – na nedoplatky, školné, kurzy jazyků, na pračku, myčku, dovolenou, nábytek apod. Z nebankovních poskytovatelů se můžete obrátit na i společnost Cetelem, kde nabízí půjčky i ve vyšších částkách.

Výše půjčky: Od 20 000 do 1 000 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O Osobní půjčku Cetelem je možno požádat, když jste fyzickou osobou způsobilou k provádění právních úkonů a už vám bylo osmnáct let. Půjčka do miliónu je kladně vyřízena, pokud máte bankovní účet v bance působící na území České republiky. Dále se vyžaduje mít trvalý zdroj příjmu. Musíte počítat s tím, že nesmíte být ve zkušební době nebo ve výpovědní lhůtě. V žádosti uvedete běžné osobní a kontaktní informace, ale také údaje o financích a zaměstnání. K žádosti doložíte potvrzení o výši příjmu, dvě poslední výplatní pásky, kopie výpisu z účtu, oboustrannou kopii dokladu totožnosti a jednoho jiného dokladu totožnosti.

Na co si mohu půjčit: Půjčka se dává na cokoliv, jde o neúčelovou půjčku. Lze si zvolit, jestli vám nebude více vyhovovat půjčka účelová s nižšími úroky – využijete například v době, kdy chcete půjčit na konkrétní věc – auto, nábytek, nemovitost apod.

Zajímavý článek:  CreditON – půjčka do 10 000 Kč

Splatnost půjčky: Splácení je možné sjednat na dobu od 6ti do 84 měsíců. Webové stránky Cetelem nabízí splátkovou kalkulačku, kde si po zadání sumy snadno spočítáte splátku z vyžadované půjčky.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitelů, mohou se požadovat spolužadatelé

Výše úroku: od 6,9%

Možnost sjednání půjčky: O Osobní půjčku Cetelem se žádá online. Není problém se zajímat o půjčku také telefonicky a přímo na pobočce. Posouzení online žádosti osobní půjčky je okamžité.

Rychlost poskytnutí peněz: Po posouzení a obdržení všech náležitostí dojde k podpisu smlouvy. Následně se peníze posílají převodem na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Jedná se o rychlou půjčku pro osoby s trvalým příjmem. Vše je jasně dané a vyřízení snadné.

Osobní půjčka
e-gabi / Pixabay