Omega půjčka – Půjčka do 5 000 Kč

omega pujckaStálé potyčky s nedostatkem financí musí mít jednou vítěze! Jestliže se točíte stále v začarovaném kruhu, kdy se vám nedostává dostatečné sumy peněz na nákupy před výplatou, zkuste problémy řešit u profíků – tedy u bank a nebankovních společností, které se na půjčky specializují. Půjčka v částce do několika tisícovek vám může pomoct a máte jistotu, že se půjčka platí brzy – jde o krátkodobé půjčení. Finance vám poskytne také Omega půjčka.

Výše půjčky: 1000 Kč – 5000 Kč – pro nové žadatele jsou k dispozici částky maximálně 3000 Kč

Kdo si může půjčit: Omega půjčka se poskytuje pouze plnoletým občanům České republiky – tedy všem ve věku nad osmnáct let. Při žádosti si uvědomte, zda nemáte nějaké resty od jiných bank a nebankovních společností, protože se kontrolují záznamy v registrech dlužníků. K žádosti budete dokládat číslo bankovního účtu a fungující číslo mobilního telefonu. Podepsání smlouvy není třeba provádět osobně a nepožaduje se žádný doklad o průměrném příjmu.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka se poskytuje jako neúčelová.

Splatnost půjčky: Půjčka má splatnost 7- 30 dnů. Pokud se vám zdá doba na splacení krátká, můžete požádat o prodloužení splatnosti o 7 nebo 14 dní – tato služba se platí extra.

Zajímavý článek:  AB půjčky – Půjčka Nej

Poplatky: Za vyřízení půjčky se neplatí nic předem. Požaduje se jen poslání 1 Kč na účet společnosti – k ověření vašeho bankovního účtu.

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: Na webových stránkách Omegy půjčky si sami můžete zjistit, kolik celkem zaplatíte poplatků – úroků. Výše se odvíjí podle půjčené částky a doby splatnosti.  

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se sjednává online způsobem. Na internetových stránkách objevíte jednoduchý formulář, kde vyplníte požadované informace o vás a potřebné sumě půjčky.

Rychlost poskytnutí peněz:  Doba vyřízení půjčky se pohybuje okolo patnácti minut. Peníze se pak posílají na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je vyřízena velice svižně a schvalovací proces trvá několik minut. Pro žadatele o půjčku je velmi výhodná, prostože se peníze odesílají na účet u banky již do čtvrt hodiny od schválení. Pro stálé klienty se připravují bonusy – různá zvýhodnění a benefity. Není třeba dokládat vaše příjmy.  Všechny poplatky jsou předem dané. Žádosti se posuzují denně – 24 hodin denně, také včetně víkendů a svátků.