Euro Cent Coins Metal Money Specie

Oberbank spotřebitelský úvěr účelový

Peníze jsou potřeba vždy a někdy můžete přesně vědět, jakou konkrétní věc potřebujete. Jedná se o nové nebo ojeté auto? Potřebujete nové vybavení do bytu, pro děti pěkný pokojíček, nebo se snad chystáte doplnit domácnost o několik elektrospotřebičů? Jestliže nejste zastáncem dlouhodobého šetření, můžete si půjčit například u Oberbank, kde vám kromě jiného nabízejí účelový spotřebitelský úvěr.

Výše půjčky: od 50000  Kč

Kdo si může půjčit: K vyřízení úvěru potřebují žadatelé privátní účet u Oberbank v délce trvání minimálně po dobu tří měsíců. Na tento účet musí být poukazovány příjmy. Při žádosti budete vyplňovat údaje o svém zaměstnání, dokládat příjem, výdaje domácnosti. Vzhledem k nahlížení do registru dlužníků nesmíte mít žádné resty ve splácení u jiných bank.

Na co si mohu půjčit: Oberbank spotřebitelský úvěr je účelový, půjčit si lze na konkrétní věc či službu, nebo věci a služby.

Splatnost půjčky: 1 – 5 let, splátky se platí pravidelnými měsíčními částkami dle dohody.

Poplatky: Spotřebitelský úvěr účelový je zpoplatněn částkou za zpracování 1% z výše úvěru, minimálně však 1 000 Kč. Dále budete platit vedení úvěrového účtu 50 Kč měsíčně. V případě žádosti o změnu smluvních podmínek z podnětu klienta se počítá 0,2 – 1 %, minimálně však 200 Kč.

Zajímavý článek:  Sberbank - FÉR půjčka na cokoliv

Ručení: bez ručitelů, na úvěru může figurovat spolužadatel – manžel/manželka

Roční úrok: Bude sdělen po kontaktování banky.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku získáte na pobočkách Oberbank, stačí si domluvit schůzku s bankovním poradcem. Následně vám bude sděleno, co vše potřebujete dodat k žádosti.

Rychlost poskytnutí peněz: Po dodání potřebných dokumentů a po podpisu smlouvy. 

Oberbank spotřebitelský úvěr a jeho výhody: Lze si půjčit i vyšší částky. Splatnost je až na pět let a platí se pravidelně měsíčně. Peníze získáte po vyřízení půjčky ihned na svůj účet u Oberbank či proplacením konkrétní věci/služby.