Oberbank – Kontokorentní úvěr

oberbankPravidelně se ocitáte před výplatou bez peněz? Chcete mít vždy k dispozici nějakou finanční rezervu pro dobu s případnými finančními potížemi? Extra peníze se hodí většině lidí, proto je k dispozici kontokorentní úvěr u Oberbank, kde máte peníze k využití přímo na vašem bankovním účtě. Výhodou je, že lze praktikovat automatické obnovení čerpání půjčené částky.

Výše půjčky: Až do výše trojnásobku čistého měsíčního příjmu, který je zasílán na váš účet u Oberbank, maximálně však do 100 000 Kč.

Kdo si může půjčit: Kdokoliv s bankovním účtem u Oberbank. Privátní účet u Oberbank musí fungovat minimálně 3 měsíce. Musí sem chodit pravidelné příjmy.

Na co si mohu půjčit: Peníze lze vybrat či převádět na cokoliv.

Splatnost půjčky: Splatnost je až 1 rok, s možností automatického prodloužení o další rok.

Poplatky: Roční poplatek za vedení úvěru z vyčerpané částky 1,5% z výše úvěru, minimálně však 300 Kč. Dále platíte za změnu smluvních podmínek z podnětu klienta: 0,2 -1 %, minimálně 200 Kč.

Zajímavý článek:  Pegas - nebankovní půjčka

Ručení: bez ručení a zástavy

Roční úrok: Úroková sazba je individuální v závislosti na bonitě klienta. Úroky se platí čtvrtletně.

Možnost sjednání půjčky: Kontokorentní úvěr si můžete sjednat na pobočce Oberbank (seznam poboček ke stažení zde). Můžete si domluvit sraz s bankovním poradcem, který vás bude o všem potřebném detailně informovat.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze jsou po vyřízení kontokorentu okamžitě převedeny na účet klienta u Oberbank.

Výhody půjčky od společnosti: Úroková sazba se určuje individuálně a odvíjí se podle bonity klienta. Možnost automatického prodloužení kontokorentu. Čtvrtletní placení úroků.