Euro Cent Money Currency Finance

NetCredit půjčka do 12 000 Kč

Čekalo vás nemilé překvapení na vašem účtu v bance, když jste takřka na nule a mělo by tam být daleko víc? Možná jste se jenom přepočetli a rodinný rozpočet prostě nevyšel. Co nyní s tím? Do výplaty zbývá ještě několik dní a musíte zajistit aspoň skromný chod rodiny. Můžete to řešit nižšími půjčkami nejen mezi příbuznými a známými, ale i v bankách a nebankovních společnostech. Jednou z nich je i NetCredit.

Výše půjčky: až 12000 Kč – první žádost má omezení na 4500 Kč maximálně

Kdo si může půjčit: NetCredit půjčka je vhodná pro všechny občany s českou národností a s trvalým pobytem v České republice. Rovněž se musí jednat o osoby ve věku od 20 do 65 let. Nelze vlastnit žádné nedoplatky v jiných společnostech a záznamy v registrech dlužníků musí být čisté. Rovněž je zbytečné žádat o půjčku, pokud máte exekuci, nebo jste žadatelem o oddlužení. Požaduje se stálý příjem, účet v české bance a aktivní mobilní telefon.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka se poskytuje bez udávání účelu.

Splatnost půjčky: Online půjčka se uzavírá na jeden až 30 dnů – tuto lhůtu lze prodloužit. Splacení či prodloužení půjčky se musí uskutečnit ještě před uplynutím lhůty.

Zajímavý článek:  Osobní úvěr do 150 000 Kč

Poplatky: Půjčka se vyřizuje bez poplatku předem. Zpoplatnění čekejte u prodloužení splácení vaší půjčky.

Ručení: bez ručitelů a jiného zajištění

Výše úroku: Úročení je zahrnuto v dané splátce. Úroky budete tedy platit společně s půjčenou sumou najednou dle dohodnutého termínu.

Možnost sjednání půjčky: Rychlé vyřízení půjčky umožňuje online způsob uzavírání smluv. Nejprve se snadno zaregistrujete na webových stránkách společnosti a následně budete mít požadovaný obnos. Od druhé půjčky máte nárok vyřizovat žádosti díky SMS zprávě a s pomocí získaného hesla.

Rychlost poskytnutí peněz: Od schválení půjčky se půjčený obnos převádí na váš účet v bance cca do 15 minut.

Výhody půjčky od společnosti: Jde o dostatečně rychlé vyřízení půjčky. Dá se zařídit z domova online způsobem nebo SMS zprávou. Peníze budete mít přibližně do čtvrt hodiny na vašem účtě.


Půjčka CETELEM online žádost

[iframe src=”http://www.pujcka.co/iframe/cetelem/?subid=5jcnr3mv&subchannel=yyyy&nohelp” width=”600″ height=”1100″ scrolling=”auto” ]

NetCredit půjčka
Mizianitka / Pixabay