Currency Finance Money Cash Bank

Nebankovní dům – půjčka do 10 000 Kč

Finance vám dělají nemalé starosti? Tento měsíc vám to nějak nevyšlo a vydání  byla větší, než jste si mohli dovolit? Chybí vám nějaký ten tisíc do výplaty? Dokonce i nepříjemné finanční situace se dají nějak řešit, jestliže vám chybí úspory, zkuste si půjčit a během krátkého času zase vše splatíte. Existují půjčky, které se orientují na půjčování peněz do výplaty. Jsou typické krátkodobou splatností a rychlým vyřízením – tyto půjčky zajistí i Nebankovní dům.

Výše půjčky: 500 Kč – 10 000 Kč. Noví klienti musí počítat s omezením – půjčka je možná v částce 500 Kč – 2000 Kč. Při opakovaném půjčení si můžete dopřát částky od 500 Kč do 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku se může zajímat každý občan ČR s platným občanským průkazem a ve věku od dvaceti do 68 let. Vyřízení je podmíněno doložením platného občanského průkazu a vlastněním mobilního telefonu.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – bezúčelová půjčka do 10 000 Kč.

Splatnost půjčky: do 15 dní

Poplatky: Bez poplatků předem za vyřízení

Ručení: Půjčka do 10 000 Kč se poskytuje bez zástavy a ručení.

Zajímavý článek:  Poctivá půjčka od Via SMS s.r.o. boduje

Výše úroku: Jsou dány poplatky, které se platí dohromady s půjčenou sumou do sjednaného termínu splatnosti. Například si půjčíte 1000 Kč a do 15 dní vrátíte 1200 Kč. Půjčíte si 2000 Kč a do patnácti dní zaplatíte 2400 Kč apod.

Možnost sjednání půjčky: Možnosti sjednání jsou pohodlné – vyplňte online formulář a zažádejte si o půjčku. Jakmile dojde ke schválení, budou se posílat peníze na váš bankovní účet. Pokud dáte dohromady nutné doklady, lze zajít i do kanceláře společnosti. Tady vyplníte žádost, odešle se na centrálu ke schválení a do pěti minut se navrátí od posouzení. V případě kladného vyřízení, obdržíte peníze hotově či se zašlou na váš bankovní účet.

Rychlost poskytnutí peněz: Do 10 minut v kanceláři, nebo do 2 hodin převodem na váš účet v bance.

Výhody půjčky od společnosti: Při žádání o půjčku se nenahlíží do registrů dlužníků. K posouzení nejsou potřeba ručitelé, zástava majetku ani nedokládáte potvrzení o příjmu. Půjčka je vyřízena rychle.

půjčka do 10 000 Kč
edar / Pixabay