Money Wallet Finance Cash Business

Mutuo – SMS půjčka Mutuo

Zajímáte se o rychlé vyřízení půjčky? Nepotrpíte si na shánění mnohé dokumentace a záruk na půjčku? I přesto můžete uspět, hlavně u nebankovních společností. Jestliže se zajímáte o půjčku v nižších částkách, například v době do výplaty, může se vám hodit SMS půjčka Mutuo. Půjčení peněz je velice snadné a stále více žádané. Peníze využijete na cokoliv momentálně potřebujete.

Výše půjčky: Od 1000 Kč do 5000 Kč. Chcete si od Mutuo půjčit úplně poprvé? Tak musíte počítat s tím, že vám půjčí maximálně 1000 Kč. Pokud se postaráte o řádné splacení první půjčky, podruhé si lze vypůjčit až 2.000 Kč. Částka k půjčení se bude postupně zvyšovat s každým navrácením, až do dosažení maxima 5000 Kč!

Kdo si může půjčit: Půjčka je určena fyzickým osobám s trvalým pobytem na území ČR.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – jde o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: První půjčku je nutné splatit do 15 dnů. Druhou a každou další půjčku musíte zaplatit ve lhůtě 22 dní. Lze uskutečnit i prodloužení splatnosti. Doba odkladu může činit další dva týdny, ale počítejte s placením poplatku za každý započatý týden. Od druhé půjčky získáte týden splatnosti zdarma.

Zajímavý článek:  Půjčka do výplaty rychle a snadno

Tip pro vás: Hledáte půjčku do 15 minut na účet v bance?

Poplatky: bez poplatků předem a bez jiného zajištění

Ručení: bez ručitelů a bez zástav

Roční úrok: Míru úrokovou zastupují poplatky – zaplatíte 250 Kč za každých půjčených 1000 Kč.

Možnost sjednání půjčky: Sjednání půjčky je možné vyřídit telefonicky a pomocí SMS zpráv. Sjednání půjčky je proveditelné odkudkoliv z ČR. Můžete si rovněž vyplnit online žádost.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka se vyřizuje snadno a rychle. Již hned po schválení se posílají peníze. U první půjčky počítejte s posláním peněz poštovní poukázkou, ale od další půjčky se peníze převádějí na bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka Mutuo nevyžaduje poplatek předem za posouzení. Půjčka je vyřízena rychle a má dané podmínky pro půjčení. O splatnosti jsou klienti informováni. Splácení se provádí vkládáním peněz na účet nebo převodem.