MoneyNow – rychlá půjčka

MoneyNow – rychlá půjčkaV případě, že se vyskytnou náhlé finanční nepříjemnosti, je třeba se jich rychle zbavit, protože není výjimkou, že se malá částka stane větší a ještě větší. Potřebuje peníze rychle? Nedaří se vám získat žádnou extra hotovost od příbuzných a známých? Nemáte důvěru k bankám? V tom případě se dá ještě obrátit na některé nebankovní společnosti, které se aktivně zabývají půjčkami v různých výších. MoneyNow se orientuje na půjčky s nižšími částkami.

Výše půjčky: od 1 500 do 10 000 Kč

Kdo si může půjčit: U MoneyNow je možné zažádat o půjčku ihned v hotovosti, pokud máte věk 18 až 75 let. Dále se vyžaduje trvalý pobyt na území České republiky. Budete dokládat český doklad totožnosti, mobil nebo telefonní číslo na pevnou linku, rodné číslo, zaměstnání. Budou zkoumány vaše závazky i jiných finančních institucí.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je neúčelová, máte možnost si půjčit na cokoliv chcete.

Splatnost půjčky: Půjčka má splatnost 15 až 30 dní. Je možné počítat s variantou prodloužení splatnosti půjčky, k tomu využijete internetové stránky společnosti MoneyNow. Za prodloužení se účtuje poplatek. Půjčka se dá prodloužit o stejnou dobu, jaká byla její původní splatnost.  Máte-li např. půjčku s dobou splatnosti patnácti dnů, prodloužení je možné o 15 dní.

Zajímavý článek:  HK Investment – Rychlá půjčka do 30 000 Kč

Poplatky: bez poplatku za vyřízení žádosti o půjčku

Ručení: bez ručitele a bez zástavy na majetek

Roční úrok: Společnost stanovila poplatky na dobu konkrétní splatnosti a vzhledem k půjčené částce.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku je možné si zařídit online způsobem. Na stránkách se zaregistrujete. Pro ověření údajů je nutné poslat na účet MoneyNow poplatek 1 Kč. Následně se posílá smlouva, kterou zase pošlete zpět.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze se převádějí na váš bankovní účet. Měly by tam být už do jedné hodiny po schválení vaší žádosti. Pokud nejde o stejnou banku, převod trvá déle.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka vám dovolí mít extra peníze až do 10 000 Kč. Půjčené peníze se odesílají k vám na účet v bance ihned po vyřízení půjčky. Půjčka se nijak nezajišťuje, nejsou potřeba ani ručitelé. K dispozici je klientská podpora telefonem – v češtině.