Kredia – půjčka do 10 000 Kč

krediaPřihodila se vám nemilá příhoda v domácnosti? Dosloužil domácí spotřebič, nebo se musíte postarat o vyrovnání jisté částky z různých důvodů? Jestliže nemáte žádnou možnost získání potřebné sumy na úhradu náležitostí, můžete zkusit půjčku od společnosti Kredia. Tímto způsobem řeší své problémy stále více osob a mnozí vám potvrdí, že půjčka jim doslova vytrhla trn z paty.

Výše půjčky: Od 1000 Kč do 10 000 Kč. U 1. půjčky si můžete půjčit maximum 1000 Kč, od druhé půjčky 2 000 Kč, od třetí 3000 Kč, od čtvrté 4000 až 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku může zažádat kdokoliv plnoletý. Podmínkou je trvalé bydliště v České republice. Nedokládá se potvrzení o výši vašich příjmů. Půjčka se bude hodit také plnoletým studentům, důchodcům, ženám na mateřské dovolené a nezaměstnaným osobám.

Na co si mohu půjčit? Na cokoliv – u půjčky se neuvádí účel.

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky je stanovena na 15, 22 a 30 dní. Pokud budete mít problémy s včasným splacením, kontaktujte společnost Kredia a požádejte o nabídku řešení.

Poplatky: Bez poplatků předem za vyřízení.

Ručení: Půjčka je k mání bez ručitelů a bez zástav na majetek.

Zajímavý článek:  Acema Credit – Rychlá půjčka

Výše úroku: Úroky se započítávají do určených poplatků. Ty zaplatíte společně s půjčkou najednou. Z částky 1000 Kč činí poplatek 250 Kč při době splatnosti 15 dní. U částky 10 000 Kč je poplatek 2500 Kč se splatností 15 dní.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si můžete opatřit z pohodlí domova. Vše probíhá rychle díky online žádosti. Rozhodnutí o schválení budete znát do několika minut. Zažádat o půjčku se dá také díky SMS zprávě.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po schválení půjčky jsou peníze ihned poukázány na bankovní účet žadatele. V případě úplně první žádosti o půjčku u Kredia musíte počkat ne poslání potvrzení ověřovacího kódu – přijde vám poštou na vaši adresu.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku získáte bez potvrzení o přijmu a mohou si ji dopřát i lidé s nižšími příjmy, nebo ti, kteří nemají žádný příjem. Vše se zařizuje  pohodlně online cestou či  telefonicky (SMS). Krátkodobá půjčka má předem danou splatnost.