Klikpujcka.cz – SMS půjčka do výplaty

Klikpujcka.cz – SMS půjčka do výplatyNikomu není příjemné si půjčovat, ale někdy není vyhnutí. Jestliže zrovna nepočítáte s tím, že zajdete s prosbou o půjčku za příbuznými nebo za přáteli, zůstanou vám k dispozici ještě banky a nebankovní společnosti. Získat půjčku není skutečně nijak těžké, pokud máte to, co je od vás požadováno. Včasná půjčka vás odvrátí od těžkých situací. Klikpujcka.cz je rychlá SMS půjčka do výplaty. Podívejte se, zda vám její podmínky vyhovují.

Výše půjčky: Od 500 do 5000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku se může zajímat fyzická osoba starší osmnácti let. Musí se jednat o občana České republiky, který má veden trvalý pobyt na území ČR. Při žádosti o půjčku od vás bude vyžadováno doložení pravidelného příjmu. Také se musíte nejprve zaregistrovat do Klikpujcka.cz.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, protože se jedná o neúčelovou půjčku.

Splatnost půjčky: Doba splatnosti činí jeden, dva, tři nebo čtyři týdny. Pokud potřebujete máte možnost si požádat o prodloužení.

Poplatky: Bez poplatků předem za vyřízení.

Ručení: bez ručitelů a bez zástavy

Výše úroku: Za každých tisíc korun na sedm dní zaplatíte 100 Kč. K zaplacení za 7 dní budete potřebovat v případě půjčky 1000 Kč – 1100 Kč. Za každých dalších půjčených 1000 Kč při době splácení 14 dnů činí poplatek – úrok 200 Kč, na 21 dnů 300 Kč a na 28 dnů 400 Kč.

Zajímavý článek:  Cresco – rychlá online půjčka

Možnost sjednání půjčky: Půjčku snadno sjednáte na Klikpujcka.cz – online variantou. Je nutné se nejprve zaregistrovat, poté vyplníte osobní údaje. Po ověření vašeho bankovního účtu se peníze převádějí na váš účet.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze jsou ihned odesílány na bankovní účet žadatelů – po schválení půjčky. Peníze je také možné poslat poštovní poukázkou na adresu vašeho bydliště, ale je třeba počítat s lhůtou doručení cca 2 dny. V případě první žádosti o půjčku se posílají peníze jen poštovní poukázkou – je to kvůli ověření vaší adresy.

Výhody půjčky od společnosti: Peníze získáte takřka ihned po rychlém vyřízení půjčky. Nevyžadují se ručitelé a předem víte, kolik celkem zaplatíte.