Infraco – Spotřebitelský úvěr se zástavou

728Nikdy jste si neuvažovali o půjčení peněz z banky nebo od nebankovní společnosti? možná vás v časech nouze podrželi příbuzní nebo známí, ale najednou už nemají chuť. Třeba jste se dosud do žádných finančních problémů nedostali a neměli jste potřebu se zajímat o půjčky v různých výších. V současné době oplývá náš trh mnoha možnostmi půjčení peněz. V případě požadavku na rychlé vyřízení vaší půjčky se můžete obrátit například na Infraco.

Výše půjčky: Od 10 000 Kč

Kdo si může půjčit: Spotřebitelský úvěr se zástavou od Infraco je určen pro osoby s trvalým bydlištěm v ČR a pro jedince s s věkem nad 18 let. K vaší žádosti o úvěr budete také potřebovat  dva doklady totožnosti a dokumenty k zajištění nemovitostí. Může se zastavit byt, dům nebo pozemek. Ještě dodáte aktuální List vlastnictví a současné foto nemovitosti. To vše přiložíte k vyplněné a vytištěné žádosti, která bude obsahovat váš podpis. Vše zašlete poštou nebo naskenovaná emailem.

Měli byste vědět, že … další informace ke spotřebním úvěrům a k přefinancování naleznete v článku, který byl publikován na magazínu Top-uvery.cz

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – u půjčky se neuvádí účel.

Splatnost půjčky: Splatnost je jeden rok až deset let – 12 až 120 měsíců.

Poplatky: žádné poplatky předem, poplatek za poskytnutí a vyřízení úvěru je obsažen v samotném vyčíslením půjčky, resp. v částce k zaplacení. Poplatky za vyřízení a poskytnutí úvěru: od 10 000 Kč do 50 000 Kč – 20% z poskytnutého úvěru, 50 001 Kč – 100 000 Kč – 15%, 100 001 Kč až 250 000 Kč 10%, 250 001 Kč až 500 000 Kč 7,5%, 500 001 Kč až 1 000 000 Kč 5% a nad 1 000 001 Kč 3,5% z poskytnutého úvěru.

Zajímavý článek:  Proma – zaměstnanecká půjčka

Ručení: Je nutné zajištění nemovitostí. Není však potřeba, aby byla nemovitost ve vašem vlastnictví, postačí, aby majitel odsouhlasil její zajištění.

Roční úrok: Od 15% – na konkrétní výši se odráží rizikovost uzavření úvěru

RPSN: Odvíjí se dle stanovených úroků pro půjčky.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si zajistíte snadno online způsobem.

Rychlost poskytnutí peněz: Finance můžete začít čerpat již na plombu na LV.

Výhody půjčky od společnosti: Úroková sazba není pevně daná pro všechny a mění se podle individuálních možností klienta. Žádné poplatky předem není třeba uhradit. Peníze získáte rychle. Úvěr je zajišťován zástavou na nemovitost, nepotřebujete ručitele.