Euro Cent Coins Metal Money Specie

Home Credit – Hotovostní půjčka

Rádi byste měli extra peníze rychle? Postrádáte peníze na pro vás důležité věci, anebo vás překvapila katastrofa, kvůli které jste se vydali z úspor a potřebujete mít nějaké peníze v záloze?

Mohli jste se rozhodnout, že spoření není pro vás ideální cestou, ale raději si půjčíte a budete obstarávat pravidelné splátky, na kterých se dohodnete s poskytovatelem půjčky. Ano, žádost o půjčku může mít různé důvody a nebankovní společnosti posuzují žádosti individuálně. Není třeba uvádět na co si půjčíte. Hotovostní půjčky zajišťuje také společnost Home Credit.

Výše půjčky: Od 10 000 do 150 000 Kč.

Kdo si může půjčit: Půjčení peněz od Home Credit může absolvovat každá plnoletá fyzická osoba se stálým příjmem. K žádosti budou potřeba doložit dva doklady totožnosti. Občané České republiky musí mít platný občanský průkaz + jeden další doklad – může se například jednat o rodný list, řidičský průkaz, zbrojní průkaz, cestovní pas apod. Zaměstnanci a OSVČ si připraví k předložení údaje o firmě. Bude nutné sdělit přesný název firmy, telefon, IČO a adresu. Nepožaduje se přímo potvrzení o příjmu, ale tyto údaje se uvádí v žádosti.

Hotovostní půjčka
PublicDomainPictures / Pixabay

Na co si mohu půjčit: Jedná se o bezúčelovou půjčku a peníze můžete využít na cokoliv.

Splatnost půjčky: Splatnost se dá sjednat na období od 12ti do 48 měsíců. V případně zájmu o předčasné splacení se po vás nebude vyžadovat uhrazení extra poplatků.

Zajímavý článek:  Quick půjčka - Qkonto

Poplatky: bez poplatku předem za vyřízení a posouzení půjčky

Ručení: bez ručitelů a bez zástav na majetek

Roční úrok: Úročení je dáno konkrétně podle částky a doby splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se dá snadno vyřídit online, kde na internetových stránkách objevíte formulář. Dále se vyřizuje i telefonicky nebo na poště. Jakmile se schválí online půjčka, obdržíte dvě vyhotovení smlouvy poštou či do emailové pošty. Po podpisu vrátíte jedno vyhotovení smlouvy zpět spolu s požadovanými dokumenty. Poté následuje vyplacení půjčky na vaše bankovní konto. Až dojde ke schválení telefonické půjčky, budou vám zaslány dvě vyhotovení smlouvy poštou nebo kurýrní službou. V případě zájmu o vyplacení půjčky hotově, si dojdete spolu s dokumenty na pobočku České pošty.

Rychlost poskytnutí peněz: Po podepsání smlouvy ihned v hotovosti na poště. Je možný i převod peněz na váš účet v bance.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se poskytuje bez ručitelů a nejsou vyžadovány poplatky předem. Sjednání půjčky probíhá telefonicky, ale také osobně na poště nebo online způsobem. Lze si sjednat pojištění výdajů a do 14ti dnů odstoupit od smlouvy.