HK Investment – Rychlá půjčka do 30 000 Kč

HK investmentPotřebujete nutně vyřešit vaše finanční problémy? Nemáte jinou možnost, než se popídit po nějaké pro vás výhodné půjčce? Nemusí jít zrovna o vysoké částky, někdy si zadělá na problém i nižší suma, která momentálně chybí ve vašem rozpočtu. Díky rychle vyřízeným půjčkám máte možnost všechny potíže hravě zvládnout a půjčku pak splácíte dle dohody. Nebankovní půjčky poskytuje také HK Investment s.r.o.

Výše půjčky: od 20 000 Kč do 30 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je vhodná k uzavření pro občany České republiky. Konkrétní částka se posuzuje u každého zvlášť.

Na co si mohu půjčit: Půjčka se hodí na cokoliv – nevyžaduje se udání účelu.

Splatnost půjčky: Splácení trvá v období od 12 do 48 měsíců. Půjčku lze celou předčasně splatit. Schopnost splácení se rovněž posuzuje individuálně – dle momentální situace.

Poplatky: Půjčku obdržíte bez poplatků předem.

Ručení: bez ručitelů, zástav a ručení nemovitostí

Zajímavý článek:  MoneyNow – rychlá půjčka

Roční úrok: p.a. 20%

Možnost sjednání půjčky: O půjčku lze požádat díky online žádosti, kterou naleznete na stránkách společnosti k vyplnění. Následně ji odešlete kliknutím. Potom dojde ke kontaktování vaší osoby telefonem – bude to do 12  hodin maximálně. Domluvíte se na konkrétních podmínkách půjčky, obdržíte zprávy o tom, co je potřeba zajistit za dokumenty. Poté se vám odešle smlouva a podmínky a dojednáte si termín osobní schůzky, podpisu smlouvy a předání peněz v hotovosti.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po podepsání smlouvy se budou hned vyplácet peníze v hotovosti.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka od společnosti HK Investment s.r.o. je vyřízena rychle a snadno, peníze získáte v hotovosti při osobní schůzce. Nenahlíží se do registrů dlužníků. Máte možnost odstoupit od smlouvy do 14 dnů od podpisu.