Ferratum – SMS půjčka do výplaty

Ferratum-jpg-1Víte, co nedělá mnohým lidém problémy? Dostat se do finančních potíží. Jde to velice snadno a mnozí se ani nestačí rozkoukat a mají exekuci na krku. Jak předejít finančním obtížím? Zkusit můžete i různé půjčky na krátkou nebo dlouho dobu. Různé nebankovní společnosti se zaměřují na poskytování půjček o různých výších. Například od Ferratum Group jsou k dispozici sumy až do 10 000 Kč.

Výše půjčky: 500 Kč až 10.000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka se poskytuje bez potvrzení o příjmu. Je tedy možné, aby si o půjčené peníze zažádal také nezaměstnaný člověk. Dále se mohou po půjčce ptát osoby s mateřským příspěvkem, důchodem apod. Půjčky jsou dostupné osobám s věkem nad 20 let, které nemají u Ferratum vedeny žádné dluhy z dříve poskytnutých půjček.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka se dává bez uvádění účelu.

Splatnost půjčky: Se splatností 7 až 45 dní. Termín splatnosti je možné prodloužit celkem třikrát.  Posléze získáte plus 15 dní splatnosti za poplatek.

Poplatky: Půjčka bez poplatku předem a skrytých poplatků. V případě zájmu o prodloužení půjčky se připravte na poplatek ve výši 15 % z půjčené částky.

Zajímavý článek:  CCS Finance půjčka pro důchodce, ženy na MD a studenty

Ručení: bez ručitele

Výše úroku: Půjčky nemají dané úročení – to zastupují poplatky. Splatíte je dohromady s půjčenou částkou. Přesnou sumu poplatků stanoví Ferratum ke každé konkrétní výši půjčky. Výše se rovněž odvíjí podle doby splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku se zasílá pomocí SMS nebo online formulářem. Informace o schválení či o zamítnutí dostanete již do 10 minut.

Rychlost poskytnutí peněz:  Schválení půjčky je velice rychlé – do deseti minut od odeslání žádosti. Po schválení se posílají peníze poštovní poukázkou nebo se převádějí na udaný  bankovní účet. Obecně platí, že druhý den už můžete disponovat s penězi.

Výhody půjčky od společnosti: Velice snadnévyřízení půjčky provádíte z pohodlí domova. Postačí vám online přístup na stránky Ferratum či možnost zaslání SMS zprávy. Peníze jsou druhý den k dispozici. K vyřízení nepotřebujete ručitele a potvrzení příjmů.