Coins Money Currency Euro Specie

CzFinance.cz – Bezúročná půjčka

ID-100166311Chcete mít svoje finanční impérium pod kontrolou? Potřebujete mít bankovní účet, kde bude nějaká rezerva financí nebo nyní potřebujete extra peníze na zaplacení jistých výdajů? Extra výdaje nebo finanční problémy se dají vyřešit i pomocí půjčky. Při shánění správného poskytovatele půjček si vždy projděte smlouvu a podívejte se na všechny uváděné údaje, aby vás nepřekvapily žádné skryté poplatky. CzFinance.cz také nabízí bezúročnou půjčku osobám, které mají zájem splácet v řádných termínech.

Výše půjčky: Od 10 000 do 30 000 Kč

Kdo si může půjčit: Bezúročnou půjčku si mohou zajistit všechny osoby s věkem od osmnácti do 70 let. Pro získání půjčky se musí splnit podmínka, aby byl žadatel/ka vlastníkem nemovitosti či její části – čtvrtiny, třetiny, poloviny apod. Půjčka se neposkytuje osobám s nařízenými  exekucemi nebo se zástavou u jiných osob a soukromých firem. Pro vyřízení je třeba dodat  platný občanský průkaz.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka se poskytuje jako neúčelová.

Splatnost půjčky: Splácení půjčky se zajišťuje pomocí splátek v týdenním termínu. Lze se však domluvit i na měsíčním splácení. Splátky probíhají pomocí příkazu na bankovní účtu. Půjčka se dá podle potřeby kdykoliv předčasně zcela zaplatit bez sankcí. Není problém skládat i mimořádné splátky zdarma.

Zajímavý článek:  HK Investment – Rychlá půjčka do 30 000 Kč

Poplatky: bez poplatků za posouzení a vyřízení předem

Ručení: Půjčka je k dispozici bez ručitele a bez zajištění, ovšem klade se důraz na to, aby byli žadatelé vlastníky nemovitosti nebo její části.

Roční úrok: bez úroku

RPSN: 0%

Možnost sjednání půjčky: Schválení půjčky očekávejte cca do dvou dnů. Po tomto termínu se určí datum, kdy dojde k podpisu smlouvy. V dohodnutý den a hodinu vás navštíví zástupce společnosti osobně.

Rychlost poskytnutí peněz: Nejprve se domluví termín pro podpis smlouvy, následně získáte peníze na osobní schůzce v hotovosti.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je určena klientům, kteří mají ve vlastnictví aspoň  nějakou část nemovitosti. Při splácení v dohodnutých termínech se neplatí žádný úrok. Při posuzování se nekouká do registrů dlužníků. Peníze získáte hotově při podpisu smlouvy během osobní schůzky. Každí žádosti se dostane individuální posouzení.