Wealth Currency Savings Finance

ČSOB Půjčka na cokoliv

ČSOB Půjčka na cokoliv

Potřebujete co nejrychleji získat půjčku na nový automobil, čtyřkolku, kolo, sportovní vybavení, domácí saunu, elektroniku,  na venkovní bazén, studium v zahraničí nebo si chcete nechat postavit novou garáž? Ať už je vaše přání jakékoliv, můžete si ho splnit pomocí půjčky na cokoliv třeba od ČSOB. Prostě se rozhodnete pro půjčku a nikdo se vás nebude ptát, jak chcete peníze utratit. Vše je pochopitelně vyřízeno rychle.

Výše půjčky: Od 20 000 Kč do 600 000 Kč.

Kdo si může půjčit: ČSOB Půjčka na cokoliv je určena osobám, které se již nacházejí ve věku nad osmnáct let. Půjčku si mohou zařídit osoby, které už mají nebo si založí ČSOB Konto či ČSOB Aktivní konto. K žádosti je nutné doložit dva doklady totožnosti a také potvrzení o průměrném příjmu ze zaměstnání. Jestliže se na půjčce objeví spolužadatelé, ručitelé a spoludlužníci, musí také doložit příjem.

Na co si mohu půjčit: Nedokládá se účel, proto je použití peněz závislé jenom na vaše rozhodnutí.

Splatnost půjčky: Splácení se uskutečňuje od jednoho roku do sedmi let. Sami si určíte, jakou splátku budete platit a navrhnete její výši. Počítejte s tím, že čím dříve vše zaplatíte, tím budete platit méně úroků. Splátky jsou po celou dobu půjčky stejné – nedochází k žádným změnám.

Zajímavý článek:  Nebankovní dům – půjčka do 10 000 Kč

Poplatky: Podání žádosti o úvěr a posouzení je zadarmo.

Ručení: bez zajištění

Roční úrok: od 8,9 %

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si snadno dojednáte na pobočce ČSOB, vyřízení žádosti trvá okolo půl hodiny.

Rychlost poskytnutí peněz: Už v den, kdy podepíšete smlouvu se dá pohodlně utrácet, protože peníze se ihned převedou na váš účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se poskytuje na cokoliv, neuvádí se její účel. Snadno si půjčíte i vyšší sumy bez požadavku na zajištění. Půjčku si můžete pojistit pro případy neschopnosti placení, pokud se například ocitnete bez zaměstnání, v dlouhodobé neschopnosti apod. Půjčka je kdykoliv splatná předčasně. Vyberte si i vy z půjček od ČSOB – http://bankovni-pujcka.eu/t/pujcky-csob/!