Citibank – CitiPůjčka

Citibank – CitiPůjčkaNeznáte jiné východisko než půjčku? Prostě jste se najednou ocitli v dost nepříjemné situaci a vše může napravit jenom vyšší částka peněz, kterou ovšem nemáte na svém bankovním účtě? Nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř. Proto doporučujeme vyřešit finanční problémy brzy, aby ještě více nenabobtnaly a nedaly se utáhnout. Vaše problémy může vyřešit rychlá půjčka. K dispozici je například CitiPůjčka od Citibank.

Výše půjčky: Od 30 000 Kč až do výše 600 000 Kč

Kdo si může půjčit: Obdržení CitiPůjčky má několik požadavků. Především se musí jednat o osoby, které žijí a pracují v České republice. Zaměstnanci mají mít víc jak 25 let a čistý měsíční příjem by měl přesahovat 15 000 Kč. Pokud bude na půjčce figurovat spolužadatel (manžel, manželka), v tomto případě postačí čistý měsíční příjem 15 000 Kč. Dohromady se spolužadatelem nebo spolužadatelkou musí činit váš čistý měsíční příjem min. 20 000 Kč. Rovněž nezapomeňte na příslušné doklady, půjde o doklad totožnosti – občanský průkaz nebo cestovní pas. Cizinci ze zemí EU, občané Islandu, Norska, Švýcarska a Lichtenštejnska musí mít k dispozici občanský průkaz svojí země či cestovní pas. Nesmí chybět ani povolení k trvalému pobytu v ČR. Obstarejte si též potvrzený příjem od zaměstnavatele, výplatní pásky za poslední 2 měsíce. U podnikatelů se vyžaduje poslední daňové přiznání, u důchodců zase důchodový výměr.

Zajímavý článek:  Poštovní spořitelna – Era půjčka

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka má libovolné použití, protože je neúčelová.

Splatnost půjčky: od 24 do 72 měsíců

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: od 8,99% p.a.

RPSN: Odvíjí se podle konkrétní půjčené částky a doby splácení.

Možnost sjednání půjčky: K dispozici je hned několik možností sjednání půjčky. Za prvé se můžete dostavit na pobočku banky, kde dojde k podání žádosti a vyřízení. Rovněž lze využít online služby a podat žádost online – bude se posuzovat obratem. Kromě toho existuje možnost, že váš přijde navštívit odpovědný zaměstnanec banky a vy budete jednat o půjčce v dojednaném termínu a místě.

Rychlost poskytnutí peněz: Vyřízení trvá celkem do max. 3 dnů, hned poté se odesílají peníze na váš účet v bance.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka má libovolné použití – nemusíte sdělovat účel půjčení. Nevyžaduje se založení ani existence účtu u Citibank. Schvalování je velice pružné a rychlé – stačí několik minut. Půjčka má výhodnou úrokovou sazbu, neplatí se nic předem.