Wealth Currency Finance Savings

Česká spořitelna – Půjčka

Česká spořitelna - PůjčkaNa vaše bankovní konto se přilepila smůla a nikdy tam neobjevíte tolik peněz, kolik skutečně potřebujete? Jestliže vám systém spoření nepřirostl nijak k srdci a prostě ho nezvládáte, můžete zkusit se zadlužit a dohodnutá splátka půjčky vám bude každý měsíc odečtena z vašeho bankovního účtu. Česká spořitelna má s půjčkami a úvěry různých druhů mnohaleté zkušenosti. Poskytování není nijak složité a obdržíte je za velmi krátký čas.

Výše půjčky: Od 20 000 do 600 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčku si mohou dovolit občané ČR, kteří mají možnost doložit svůj příjem. Na pobočku banky přijdete s průkazem totožnosti – občanským průkazem či cestovním pasem. V případě, že vlastníte běžný účet u České spořitelny a převádí vám tam peníze od zaměstnavatele, není nutné dokládat potvrzení od zaměstnavatele s uvedením průměrného měsíčního příjmu. Potvrzení o příjmech doložíte, pokud máte účet u jiné banky.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je vhodná na cokoliv – neudává se účel poskytnutí.

Splatnost půjčky: Splácení je možné až do sedmi let. Výše a datum splátek si můžete sami určit. Celá doba trvání půjčky je spojena se splátkou o stejné výši a s pevnou úrokovou sazbou.

Poplatky: Přijetí, posuzování a zhodnocení úvěru činí jedno procento z požadované částky, maximálně 5000 Kč. Správa úvěru stojí 59 Kč měsíčně. Potvrzení o zůstatku na účtu dle žádosti klienta stojí 500 Kč. Uhrazení nákladů, představujících mimořádnou splátku úvěru (pro úvěry sjednané od 1.1.2011 – méně než 1 rok do ukončení 0,5% z výše mimořádné splátky, více než 1 rok (včetně) do ukončení) – činí 1% z výše mimořádné splátky.

Zajímavý článek:  Citibank – CitiPůjčka

Ručení: bez zajištění, může být žádán ručitel/ručitelé

Roční úrok: Úroková sazba je proměnlivá vzhledem k výši půjčky a době splácení. Po sjednání půjčky bude však úrok stejný až do zaplacení celé půjčky.

RPSN: Je proměnlivé – záleží na půjčené částce a na době splácení.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si sjednáte na některé z poboček České spořitelny. Zde se můžete více seznámit s konkrétními podmínkami. Posléze dojde k posouzení a vyhodnocení půjčky. Jakmile podepíšete smlouvu, budou vyplaceny peníze – hotově nebo převodem na účet. Vše je otázkou několika minut.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po schválení půjčky a podepsání smlouvy se peníze předají hotově na pobočce, nebo se převedou na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku získáte na cokoliv potřebujete – nejedná se o účelovou půjčku. Obdržení půjčky je rychlé a zároveň snadné i pro vyšší sumy. Peníze budete mít připravené v hotovosti, nebo se převedou na váš běžný účet v bance. K půjčce můžete sjednat pojištění schopnosti splácení. Úroková sazba je daná po celou existenci úvěru.