CCS Finance půjčka se zástavou nemovitosti do 5 mil. Kč

Příležitost investovat hned několik miliónů nepřichází denně. Pokus se tedy dostanete do podobné situace, je třeba vše důkladně zvážit a v případě kladného rozhodnutí si eventuelně půjčit chybějící sumu peněz. Kromě toho, že popřemýšlíte o půjčce, je třeba promyslet i taktiku splácení, aby nedošlo ke zbytečné exekuci. Vysoké částky bývají zastaveny nemovitostmi, takže hrozí ztráta vašeho majetku. Půjčka se zástavou nemovitosti vám může být poskytnuta od CCS Finance.

Výše půjčky: Od 200 000 Kč do 5 000 000 Kč

Hodí se vám několik tisícovek do výplaty? Půjčte si: https://pujcka-na-ucet.eu/omega-pujcka-pujcka-do-5-000-kc/

Kdo si může půjčit: O půjčku si žádají osoby, které mají nemovitost určenou k zástavě. Po podání žádosti o půjčku budete také potřebovat několik dokumentů. Jedná se o kopii občanského průkazu žadatele a manžela/ky, kopii občanského průkazu majitele nemovitosti, jestliže je jiný než žadatel, aktuální LV – originál, katastrální mapu v originále (ne starší než 3 měsíce), nabývací tituly v ověřené kopii dle originálu, fotky nemovitosti.

Je nutné také vědět rozměry nemovitosti po obvodu a m2. Doložíte též potvrzení o příjmu a momentální výši dlužné částky, jestliže máte na nemovitost zástavu. U nemovitosti je nutné, aby byla po kolaudaci.

Na co si mohu půjčit: Půjčka se zástavou nemovitosti je určena na cokoliv.

Zajímavý článek:  Půjčka do výplaty rychle a snadno

Splatnost půjčky: Půjčka je splatná od dvou do třiceti let.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitelů, ale se zástavou nemovitosti.

Roční úrok: 8 % – 13 %

RPSN: Odvíjí se podle výše půjčky a dané doby splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Žádosti se podávají online způsobem. Následné vyřizování se uskutečňuje při osobním jednání.

Rychlost poskytnutí peněz: Vyřízení půjčky zabere cca jeden měsíc, posléze budou peníze převedeny na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Peníze obdržíte převodem na účet. Není potřeba mít doložený příjem, ale pouze předložíte pracovní smlouvu. Pokud doložíte příjem, získáte zvýhodnění na úrocích a splátkách – momentálně sazbou 2 %. Potvrzení o příjmu je potřeba dodat jako originál, k čemuž vám poslouží formulář jakékoli banky. Jiné doložitelné příjmy se vám přičtou k hlavnímu příjmu. Nezkoumá se Solus. Je povoleno mít na nemovitosti provedenou zástavu nebo exekuci, ale vše se vyrovná z vypůjčené částky a vy dostanete jen zbytek peněz.

CCS Finance - Půjčka se zástavou nemovitosti
mikezwei / Pixabay