CCS Finance půjčka pro důchodce, ženy na MD a studenty

Patříte mezi studující osoby, ženy na mateřské dovolené nebo důchodce a obáváte se, že nebudete mít nárok na půjčku? V současnosti se poskytuje speciální půjčka pro důchodce, ženy na MD a studenty. Jednou z možností je získání peněz od CCS Finance. Při půjčení si však musíte uvědomit, že každá společnost bude chtít peníze vrátit i s úrokem v daném termínu. Dobře si předem promyslete, zda je půjčka poslední možností obdržení potřebné částky.

Výše půjčky: od 1000 Kč do 15000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka pro důchodce je určena pro osoby ve starobním důchodu, studenty – plnoleté, ženy na mateřské dovolené. Starobní nebo invalidní důchodci musí dodat doklad o příjmu – stačí kopie výměru důchodu, anebo stačí poslední ústřižek z modré složenky. Lze dodat také potvrzení z OSSZ. Rentisté zajistí potvrzení o rentě. Pokud máte i jiné příjmy, doložíte je a dále kopii OP a jednoho dalšího dokladu totožnosti. Nutné jsou i dva výpisy z účtu, kam si budete přát převádět peníze a doklad o adrese – postačí SIPO, vyúčtování plynu, elektřiny, anebo faktura za telefon atd.

Potřebujete půjčku do výplaty? Ověřenou rychlou půjčku můžete mít i vy! https://pujcka-na-ucet.eu/ferratum-sms-pujcka-do-vyplaty/

Ženy na mateřské dovolené se postarají o dodání kopie o příjmu z OSSZ a jiných doložitelných příjmů. Budou ještě potřebovat kopii občanského průkazu a jednoho dalšího dokladu totožnosti. Dále nesmí chybět 2 kompletní výpisy z účtu, kam se budou převádět peníze a doklad o adrese. Studenti zajistí kopii indexu plus jiné doklady o doložitelných příjmech – například z brigády. Dále musí mít kopii OP a jiného dalšího dokladu totožnosti + jeden výpis z účtu a doklad o adrese.

Zajímavý článek:  Kredia – půjčka do 10 000 Kč

Na co si mohu půjčit: U půjčky se nevyžaduje uvádění účelu, půjčíte si na cokoliv.

Splatnost půjčky: neuvedeno

Poplatky: Platí se poplatek za zprostředkování půjčky.

Ručení: Nevyžadují se ručitelé.

Roční úrok: Platí se stanovené poplatky za zprostředkování.

RPSN: není uvedeno

Možnost sjednání půjčky: Půjčku můžete sjednat online způsobem – snadno, pohodlně a rychle.

Rychlost poskytnutí peněz: Po uzavření smlouvy se peníze převedou na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku využijete na cokoliv – není účelová. Bude vyhovovat osobám bez extra velkých příjmů, tedy studentům, ženám na MD a důchodcům. Peníze si snadno vyberete z vašeho účtu v bance.

CCS Finance - Půjčka pro studenty, ženy na MD a důchodce
PublicDomainPictures / Pixabay