Aerofin – Férová půjčka

Časté procházky do města mohou zapříčinit dobrou kondičku a prázdné bankovní konto. Tentokrát jste to přehnali a vaše peněženka schovává jenom několik drobných? Do výplaty zbývá několik dní a nevíte, jak poplatíte všední potřeby?  Když vám chybí peníze, můžete si je půjčit –nemusíte zrovna chodit do banky, nebo hledat míst, kde vám půjčí. Mnohé nebankovní půjčky se vyřizují online – patří k nim také společnost Aerofin.

Výše půjčky: 4999 Kč bez nutnosti mít potvrzení vašich příjmů

Kdo si může půjčit: Férová půjčka je k dispozici bez potvrzení o příjmu. Zájemci o půjčku mohou tedy patřit mezi zaměstnané, nezaměstnané, studující osoby. Půjčit si mohou ženy na mateřské dovolené, invalidé a důchodci.

Na co si mohu půjčit: Půjčku má libovolné použití – je bezúčelová.

Splatnost půjčky: Splácení půjčky je možné na dobu šesti měsíců. Určené splátky budou v tomto případě splaceny v šesti měsíčních splátkách v dojednané výši. Půjčka se dá úplně splatit i předčasně. V poslední den splatnosti už musí být vše vyrovnáno a platba musí být na účtu u Raiffeisenbank. Vaši platbu je třeba označit správným variabilním symbolem, který vám bude zaslán a bude značit číslo smlouvy. Žádost o prodloužení jednotlivé splátky je možný o max. 30 dní a provádí se písemně.

Zajímavý článek:  Dinero - finance & reality – půjčka do výplaty

Poplatky: Žádné poplatky předem se neplatí. Prodloužení splátky zaplatíte částkou 500 Kč – určeno na pokrytí nákladů spojených s prodloužením.

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: Závisí na výši půjčené částky a smluvené době splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: O půjčku si můžete zažádat díky webovým stránkám společnosti Aerofin. Zde stačí vyplnit online žádost. Poté vás zkontaktuje operátor a sjednáte podrobnosti chtěné půjčky.

Rychlost poskytnutí peněz: Po schválení se peníze posílají do patnácti minut na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Nebankovní férová půjčka bude připravena s jasně danými podmínkami. Ve smlouvě bude zmínka o výši úroků i sankčních poplatků pro dobu, kdy dojde ke špatnému splácení apod. Nedokládají se vaše příjmy a nenahlíží se  do registrů dlužníků. Půjčku si můžete vzít opakovaně. Půjčka nevyžaduje ručitelské závazky.


Vyzkoušejte půjčku od Provident Financial

[iframe src=”http://www.pujcka.co/iframe/provident/?subid=5jcnr3mv&subchannel=yyyy&nohelp” width=”600″ height=”1100″ scrolling=”auto” ]