Acema Credit – Rychlá půjčka

Acema Credit – Rychlá půjčkaPůjčka může být pro někoho strašákem a pro jiného záchrannou vestou. Každý má jiné důvody, proč zrovna nyní musí řešit finanční situaci půjčkami. Je pro vás důležitá koupě nového auta, bytu, domácích spotřebičů, nábytku nebo stavba nové garáže? Potřebujete peníze jenom na zaplacení zahraničního studia nebo na pobytový zájezd?

Nebankovní společnosti vám půjčí rychle i vyšší částky, patří k nim i Acema Credit.Výše půjčky: od 100 000 Kč až 5 000 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je k dispozici plnoletým občanům, kteří mohou zajistit zajištění půjčky nemovitostí v osobním vlastnictví.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je bez účelu – finance z půjčky využijete na cokoliv podle gusta.

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky je maximálně na 20 let. Splácení probíhá díky pravidelným měsíčním splátkám. Splátky se musí posílat převodem z účtu banky na základě trvalého příkazu k úhradě – to je vyžadováno už při poskytnutí půjčky. Předčasné splacení úvěru je možné kdykoliv – úroky za zbývající období se nevyžaduje, za smluvní poplatek.

Zajímavý článek:  CCS Finance půjčka se zástavou nemovitosti do 5 mil. Kč

Poplatky: bez poplatku předem

Ručení: Nejsou potřeba ručitelé, ručí se nemovitostí. K ručení vám dobře poslouží například pozemek, kancelář, rodinný dům, chatu či jiný rekreační objekt, byt, obchodní prostor apod.

Roční úrok: Závisí na vypůjčené sumě a na období určené ke splácení.

Možnost sjednání půjčky: Žádost se dá podat jednoduše online způsobem. Postačí vyplnit online formulář. Posléze si počkáte na předschválení, které trvá okolo pár minut. K žádosti rovněž doložíte výpis z katastru nemovitostí – ne starší jak tři měsíce. Dále nabývací titul či jiné doklady, které dokládají vlastnictví nemovitosti. K půjčce budete potřebovat platný občanský průkaz, jeden další doklad totožnosti a občanský průkaz manžela/manželky, jestliže bude uvedena na půjčce jako spoludlužník/spoludlužnice + druhý doklad totožnosti.

Rychlost poskytnutí peněz: Po vyřízení půjčky jsou peníze ihned posílány na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je vyřízena i ve vyšších částkách velice rychle. Neexistují žádné skryté poplatky. Není vyžadováno potvrzení příjmu a nenahlíží se do registrů dlužníků.


Žádost o půjčku – formulář ACEMA Credit