Leather Finance Money Background

AB půjčky – Půjčka Klasik

ab půjčkyTěžko říct, jestli byste se obešli bez půjčky, když to aspoň jednou nezkusíte – pochopitelně, pokud budete mít důvod a nějaké ty korunky budou scházet v rodinném rozpočtu. Půjčky se dnes poskytují za výhodných podmínek a většinou není potřeba dokládat účely poskytnutí. Půjčit si lze málo i více – záleží na vašich potřebách a na možnostech vašeho splácení. Nebankovní půjčky získáte rovněž od AB půjčky.

Výše půjčky: od 50 000 do 250 000 Kč

Kdo si může půjčit: U půjčky se nedokládají příjmy a nevyžadují se ručitelé. Podmínkou k získání půjčky je ručení nemovitostí. Výše půjčky je určena na základě ceny nemovitosti. Půjčit si mohou i jedinci se záznamy v registrech dlužníků – neprověřují se.

Na co si mohu půjčit: Půjčit si můžete na cokoliv – půjčka se dává bez udání účelu. V případě zájmu můžete sjednat také účelovou půjčku, kde je nabízen zvýhodněný úrok.

Splatnost půjčky: 2 – 10 let

Poplatky: bez poplatku předem

Ručení: Nejsou potřeba ručitelé, ale je nutné ručení nemovitostí. Ručení se bere za záruku, nejde o tzv. zpětný leasing – nemovitost bude stále ve vašem vlastnictví.

Zajímavý článek:  Nebankovní půjčky Brno fungují rychle a snadno

Roční úrok: 1,3 – 1,8 %

RPSN: od 36 %

Možnost sjednání půjčky: O půjčku se žádá na webových stránkách společnosti ALTO BELLO INVEST s.r.o., kde je umístěn formulář k vyplnění. O půjčku také lze požádat telefonicky či díky  osobní schůzce.

Rychlost poskytnutí peněz: Vyřízení půjčky většinou nepřesáhne pět pracovních dní. Poté se peníze převádějí na váš na bankovní účet, či je dostanete hotovostně.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je poskytována bez dokládání příjmů. Neplatí se žádné poplatky předem. Nenahlíží se mezi registry dlužníků. Pokud máte zájem, k dispozici jsou konzultace s úvěrovým specialistou. První splátka se dá odložit. Nekonají se žádné skryté poplatky.