Poštovní spořitelna Era už nenabízí jenom účtyV minulosti to byla pravděpodobně nejvyužívanější banka na našem trhu, a to hlavně z toho důvodu, že nabízela možnost vedení účtů a správy peněz. Ostatně o proto se může Poštovní spořitelna Era pyšnit tím, že věkový průměr jejich klientů patří k nejnižším. To je mimo jiné dáno také tím, že klienti mohou jednoduše přijít na pobočku pošty a zde si peníze vybrat. Samozřejmě dnes jde tato banka neustále kupředu a tak se vyvíjí jak v oblasti moderního přístupu, tak i v oblasti nabídky produktů.Dávno to totiž nejsou jenom účty, co může nabídnout. Pojďme zjistit, co dalšího je k dispozici.

Poštovní spořitelna Era je dobrá volba v rámci zhodnocování financí

Oslovit banku se svým požadavkem určitě mohou i klienti, kteří chtějí spořit, nebo jinak zhodnocovat své peníze. Dnes nabídne Poštovní spořitelna Era hned několik variant, které mohou využívat všichni klienti. Mezi ty patří:

Dané varianty se samozřejmě liší nejenom svou charakteristikou, ale liší se hlavně mírou rizika, ale také velikostí samotného zhodnocení peněz. Je tak na uvážení každého klienta, zda půjde jistější cestou účtů, nebo své peníze investuje s větším rizikem.

Pro ty, kteří chtějí stavět

I pro ně má Poštovní spořitelna – Era připraveny produkty. A to nikoliv spořicí, ale samozřejmě ty úvěrové. Tím nejdůležitějším a samozřejmě i hlavním je hypotéka. Její hlavní výhodou je to, že si lze půjčit sumu, která odpovídá až stem procentům zástavní hodnoty nemovitosti. Mimo této možnosti je ale k dispozici také klasická Era půjčka na bydlení, která je však určena hlavně k vybavení naší domácnosti, nebo k celkovému zvelebení našeho interiéru. Rozhodně ale zájemce o vlastní bydlení také nadchne.

Pokud v segmentu půjček ještě chvíli zůstaneme, je třeba říci, že tím nabídka úvěrů nekončí. Pokud totiž potřebujete peníze na cokoliv, může pomoci Era půjčka. Ta je stěžejním úvěrovým produktem, který doplňuje další dvě nabízené možnosti. A to dnes stále oblíbenější kreditní kartu, nebo tradiční kontokorent – tedy možnost minusového zůstatku na účtu.

Kvalitní služby rozhodně nezklamou

Díky těmto možnostem můžeme banku určitě ohodnotit pozitivně, a to jak s ohledem na nabídku jednotlivých produktů, tak s ohledem na jejich výhodnost, nebo profesionální přístup. Navíc tou největší předností jsou jistě ona obchodní místa, která Poštovní spořitelna – Era nabídne. Ty jsou nejenom na každé poště, jelikož k tomuto banka uvádí mnohem více: „Najdete nás na každé poště, komplexní služby vám poskytneme v našich Era finančních centrech, své peníze vyberete z více než tisícovky bankomatů, ale i v obchodech označených logem CashBack a platby zadáte i ve vybraných prodejnách COOP.

Poštovní spořitelna Era

martaposemuckel / PixabayI půjčky od společnosti Home Credit jsou zárukou spolehlivého jednání a jasně daných pravidel, které vás nemohou překvapit. Podmínky pro splácení půjček jsou přesně definované ve smlouvě, kterou podepisujete před získáním půjčky. Využijte seriozní půjčku mějte jistotu, že vás nic nepřekvapí.

Finanční novinky:

Poctivá půjčka od Via SMS s.r.o. boduje

Poctivá půjčka od Via SMS s.r.o. boduje

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Když vám někdo nabízí půjčku zcela zdarma a navíc za velice mírných podmínek, není důvod, proč toho nevyužít. Seznamte se s nabídkou od Via SMS s.r.o.... 
[Celý článek]

SEO optimalizace – aby Váš web byl vidět

SEO optimalizace – aby Váš web byl vidět

Utratili jste nemalé peníze za vlastní web? V tom případě jste jistě čekali velmi pozitivní výsledky prostřednictvím návštěvnosti. Pokud se ale nedostavují, může to být nepříjemný problém. Důležitou roli v úspěchu... 
[Celý článek]

Click Credit nabízí krátkodobé půjčky

Click Credit nabízí krátkodobé půjčky

Click Credit s.r.o. je nebankovní společností skupiny Home Credit. Tímto je jasné, že jde o kvalitního a spolehlivého poskytovatele půjček. Click Credit se soustředí na půjčky s krátkodobou splatností o maximální... 
[Celý článek]

Bezhotovostní půjčka od Provident

Bezhotovostní půjčka od Provident

Všichni zájemci o půjčky rádi uvítají snadné a rychlé půjčky. Určitá jistota při výběru společnosti poskytující půjčky nejrůznějšího charakteru je jistě velkým plusem. K ověřeným společnostem patří... 
[Celý článek]