Poštovní spořitelna – Era půjčkaPotřebujete najít půjčku, kde nebudete vyzváni ke sdělování účelu jejího použití? Potřebujete si půjčit na různé věci a služby? Záleží vám na uhrazení vzniklých nedoplatků, chcete si zajistit novou garáž, inovovat prostory kanceláře, zaplatit dovolenou v exotické zemi ve first minute nabídce či vyřešit náhlý skon hned několika domácích spotřebičů? Na to všechno a na jiné účely se využije například Era půjčka od Poštovní spořitelny.Výše půjčky: Minimální částka je možná ve výši 20 000 Kč. Maximum se dává 600 000 Kč – ani při této částce se nepožaduje zajištění, pokud budete mít spolužadatele. Při první žádosti o půjčku se půjčuje maximálně 450 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou ucházet jenom plnoleté osoby, starší osmnácti let. O půjčku mohou žádat noví i dosavadní klienti Era Poštovní spořitelny. Pro půjčku je potřeba mít vedený Era osobní účet či Era online účet. K vaší žádosti o půjčku dále doložíte 2 doklady totožnosti – občanský průkaz plus jeden další. Nemusíte dokládat příjmy, jestliže vám chodí aspoň 3 měsíce na osobní účet u Poštovní spořitelny nebo ČSOB.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: Dobu splácení je omezena na maximum sedmi let. Lze si rovněž zařídit pojištění schopnosti splácet. Bez poplatků můžete půjčku splatit předčasně.

Poplatky: bez poplatků za vyřízení, poskytnutí a za vedení půjčky

Ručení: tato půjčka je typickým příkladem půjčky bez ručitelů a bez zástavy

Roční úrok: úroková sazba od 9,9% ročně

RPSN: 20,59% – mění se na základě půjčené částky a doby splácení

Možnost sjednání půjčky: O půjčku se lze zajímat na pobočkách Poštovní spořitelny. Rovněž můžete vyplnit online kontaktní formulář – posléze vás zástupci společnosti zkontaktují.  Půjčku můžete uzavřít i na pobočkách České pošty.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze se převádějí na váš účet v Poštovní spořitelně nebo v ČSOB po uzavření smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku lze obdržet bez poplatků předem. Nepožadují se ručitelé ani zástava majetku. Peníze využijete libovolně – neuvádí se účel. Půjčka je zajištěna rychle.


Bankovní půjčka od GE Money Bank

[iframe src=“http://www.pujcka.co/iframe/ge/?subid=5jcnr3mv&subchannel=yyyy&nohelp“ width=“600″ height=“1100″ scrolling=“auto“ ]I půjčky od společnosti Home Credit jsou zárukou spolehlivého jednání a jasně daných pravidel, které vás nemohou překvapit. Podmínky pro splácení půjček jsou přesně definované ve smlouvě, kterou podepisujete před získáním půjčky. Využijte seriozní půjčku mějte jistotu, že vás nic nepřekvapí.

Finanční novinky:

Poctivá půjčka od Via SMS s.r.o. boduje

Poctivá půjčka od Via SMS s.r.o. boduje

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Když vám někdo nabízí půjčku zcela zdarma a navíc za velice mírných podmínek, není důvod, proč toho nevyužít. Seznamte se s nabídkou od Via SMS s.r.o.... 
[Celý článek]

SEO optimalizace – aby Váš web byl vidět

SEO optimalizace – aby Váš web byl vidět

Utratili jste nemalé peníze za vlastní web? V tom případě jste jistě čekali velmi pozitivní výsledky prostřednictvím návštěvnosti. Pokud se ale nedostavují, může to být nepříjemný problém. Důležitou roli v úspěchu... 
[Celý článek]

Click Credit nabízí krátkodobé půjčky

Click Credit nabízí krátkodobé půjčky

Click Credit s.r.o. je nebankovní společností skupiny Home Credit. Tímto je jasné, že jde o kvalitního a spolehlivého poskytovatele půjček. Click Credit se soustředí na půjčky s krátkodobou splatností o maximální... 
[Celý článek]

Bezhotovostní půjčka od Provident

Bezhotovostní půjčka od Provident

Všichni zájemci o půjčky rádi uvítají snadné a rychlé půjčky. Určitá jistota při výběru společnosti poskytující půjčky nejrůznějšího charakteru je jistě velkým plusem. K ověřeným společnostem patří... 
[Celý článek]