Osobní půjčka do miliónuPeníze se umí ztratit z vaší peněženky a z účtu velice rychle. Stane se občas, stane se i často, že potřebujete víc peněz, než momentálně vlastníte. Extra výdaje vám pomůže zaplatit půjčka podle vašich představ. Půjčit si můžete na cokoliv chcete – na nedoplatky, školné, kurzy jazyků, na pračku, myčku, dovolenou, nábytek apod. Z nebankovních poskytovatelů se můžete obrátit na i společnost Cetelem, kde nabízí půjčky i ve vyšších částkách.Výše půjčky: Od 20 000 do 1 000 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O Osobní půjčku Cetelem je možno požádat, když jste fyzickou osobou způsobilou k provádění právních úkonů a už vám bylo osmnáct let. Půjčka do miliónu je kladně vyřízena, pokud máte bankovní účet v bance působící na území České republiky. Dále se vyžaduje mít trvalý zdroj příjmu. Musíte počítat s tím, že nesmíte být ve zkušební době nebo ve výpovědní lhůtě. V žádosti uvedete běžné osobní a kontaktní informace, ale také údaje o financích a zaměstnání. K žádosti doložíte potvrzení o výši příjmu, dvě poslední výplatní pásky, kopie výpisu z účtu, oboustrannou kopii dokladu totožnosti a jednoho jiného dokladu totožnosti.

Na co si mohu půjčit: Půjčka se dává na cokoliv, jde o neúčelovou půjčku. Lze si zvolit, jestli vám nebude více vyhovovat půjčka účelová s nižšími úroky – využijete například v době, kdy chcete půjčit na konkrétní věc – auto, nábytek, nemovitost apod.

Splatnost půjčky: Splácení je možné sjednat na dobu od 6ti do 84 měsíců. Webové stránky Cetelem nabízí splátkovou kalkulačku, kde si po zadání sumy snadno spočítáte splátku z vyžadované půjčky.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitelů, mohou se požadovat spolužadatelé

Výše úroku: od 6,9%

Možnost sjednání půjčky: O Osobní půjčku Cetelem se žádá online. Není problém se zajímat o půjčku také telefonicky a přímo na pobočce. Posouzení online žádosti osobní půjčky je okamžité.

Rychlost poskytnutí peněz: Po posouzení a obdržení všech náležitostí dojde k podpisu smlouvy. Následně se peníze posílají převodem na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Jedná se o rychlou půjčku pro osoby s trvalým příjmem. Vše je jasně dané a vyřízení snadné.

Osobní půjčka

e-gabi / PixabayI půjčky od společnosti Home Credit jsou zárukou spolehlivého jednání a jasně daných pravidel, které vás nemohou překvapit. Podmínky pro splácení půjček jsou přesně definované ve smlouvě, kterou podepisujete před získáním půjčky. Využijte seriozní půjčku mějte jistotu, že vás nic nepřekvapí.

Finanční novinky:

Poctivá půjčka od Via SMS s.r.o. boduje

Poctivá půjčka od Via SMS s.r.o. boduje

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Když vám někdo nabízí půjčku zcela zdarma a navíc za velice mírných podmínek, není důvod, proč toho nevyužít. Seznamte se s nabídkou od Via SMS s.r.o.... 
[Celý článek]

SEO optimalizace – aby Váš web byl vidět

SEO optimalizace – aby Váš web byl vidět

Utratili jste nemalé peníze za vlastní web? V tom případě jste jistě čekali velmi pozitivní výsledky prostřednictvím návštěvnosti. Pokud se ale nedostavují, může to být nepříjemný problém. Důležitou roli v úspěchu... 
[Celý článek]

Click Credit nabízí krátkodobé půjčky

Click Credit nabízí krátkodobé půjčky

Click Credit s.r.o. je nebankovní společností skupiny Home Credit. Tímto je jasné, že jde o kvalitního a spolehlivého poskytovatele půjček. Click Credit se soustředí na půjčky s krátkodobou splatností o maximální... 
[Celý článek]

Bezhotovostní půjčka od Provident

Bezhotovostní půjčka od Provident

Všichni zájemci o půjčky rádi uvítají snadné a rychlé půjčky. Určitá jistota při výběru společnosti poskytující půjčky nejrůznějšího charakteru je jistě velkým plusem. K ověřeným společnostem patří... 
[Celý článek]