Kredia – půjčka do 10 000 KčkrediaPřihodila se vám nemilá příhoda v domácnosti? Dosloužil domácí spotřebič, nebo se musíte postarat o vyrovnání jisté částky z různých důvodů? Jestliže nemáte žádnou možnost získání potřebné sumy na úhradu náležitostí, můžete zkusit půjčku od společnosti Kredia. Tímto způsobem řeší své problémy stále více osob a mnozí vám potvrdí, že půjčka jim doslova vytrhla trn z paty.Výše půjčky: Od 1000 Kč do 10 000 Kč. U 1. půjčky si můžete půjčit maximum 1000 Kč, od druhé půjčky 2 000 Kč, od třetí 3000 Kč, od čtvrté 4000 až 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku může zažádat kdokoliv plnoletý. Podmínkou je trvalé bydliště v České republice. Nedokládá se potvrzení o výši vašich příjmů. Půjčka se bude hodit také plnoletým studentům, důchodcům, ženám na mateřské dovolené a nezaměstnaným osobám.

Na co si mohu půjčit? Na cokoliv – u půjčky se neuvádí účel.

Splatnost půjčky: Splatnost půjčky je stanovena na 15, 22 a 30 dní. Pokud budete mít problémy s včasným splacením, kontaktujte společnost Kredia a požádejte o nabídku řešení.

Poplatky: Bez poplatků předem za vyřízení.

Ručení: Půjčka je k mání bez ručitelů a bez zástav na majetek.

Výše úroku: Úroky se započítávají do určených poplatků. Ty zaplatíte společně s půjčkou najednou. Z částky 1000 Kč činí poplatek 250 Kč při době splatnosti 15 dní. U částky 10 000 Kč je poplatek 2500 Kč se splatností 15 dní.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si můžete opatřit z pohodlí domova. Vše probíhá rychle díky online žádosti. Rozhodnutí o schválení budete znát do několika minut. Zažádat o půjčku se dá také díky SMS zprávě.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po schválení půjčky jsou peníze ihned poukázány na bankovní účet žadatele. V případě úplně první žádosti o půjčku u Kredia musíte počkat ne poslání potvrzení ověřovacího kódu – přijde vám poštou na vaši adresu.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku získáte bez potvrzení o přijmu a mohou si ji dopřát i lidé s nižšími příjmy, nebo ti, kteří nemají žádný příjem. Vše se zařizuje  pohodlně online cestou či  telefonicky (SMS). Krátkodobá půjčka má předem danou splatnost.I půjčky od společnosti Home Credit jsou zárukou spolehlivého jednání a jasně daných pravidel, které vás nemohou překvapit. Podmínky pro splácení půjček jsou přesně definované ve smlouvě, kterou podepisujete před získáním půjčky. Využijte seriozní půjčku mějte jistotu, že vás nic nepřekvapí.

Finanční novinky:

Poctivá půjčka od Via SMS s.r.o. boduje

Poctivá půjčka od Via SMS s.r.o. boduje

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Když vám někdo nabízí půjčku zcela zdarma a navíc za velice mírných podmínek, není důvod, proč toho nevyužít. Seznamte se s nabídkou od Via SMS s.r.o.... 
[Celý článek]

SEO optimalizace – aby Váš web byl vidět

SEO optimalizace – aby Váš web byl vidět

Utratili jste nemalé peníze za vlastní web? V tom případě jste jistě čekali velmi pozitivní výsledky prostřednictvím návštěvnosti. Pokud se ale nedostavují, může to být nepříjemný problém. Důležitou roli v úspěchu... 
[Celý článek]

Click Credit nabízí krátkodobé půjčky

Click Credit nabízí krátkodobé půjčky

Click Credit s.r.o. je nebankovní společností skupiny Home Credit. Tímto je jasné, že jde o kvalitního a spolehlivého poskytovatele půjček. Click Credit se soustředí na půjčky s krátkodobou splatností o maximální... 
[Celý článek]

Bezhotovostní půjčka od Provident

Bezhotovostní půjčka od Provident

Všichni zájemci o půjčky rádi uvítají snadné a rychlé půjčky. Určitá jistota při výběru společnosti poskytující půjčky nejrůznějšího charakteru je jistě velkým plusem. K ověřeným společnostem patří... 
[Celý článek]