Jasmín styl – Půjčka před výplatoujasmin-stylNějaké dny před výplatou není zrovna nejveseleji, pokud vám chybí peníze, které by pokryly základní potřeby domácnosti. Možná se to stalo ojediněle, najednou přišlo nečekané vydání, které se muselo urgentně srovnat a peněz je nyní málo či žádné. Jak si poradit s tímto problémem? Můžete se například pokusit o půjčení peněz od příbuzných, ale také máte k dispozici různé nebankovní společnosti, kterým je vlastní rychlé jednání. Půjčku před výplatou zajistí takéspolečnost Jasmin styl s.r.o.

Výše půjčky: Od 1000 Kč do 10 000 Kč. První půjčka má omezení na maximum 1000 Kč, druhá na 2000 Kč, třetí 3000 Kč, čtvrtá od 4000 do 10 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku si může zažádat každá plnoletá fyzická osoba, pokud se nenachází v prodlevě s uhrazením ostatních dluhů a platebních povinností vůči právnickým nebo fyzickým osobám. Zájemci o půjčku nesmí být vedeni v registrech dlužníků.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, půjčka je neúčelová.

Splatnost půjčky: Splatnost je 21 a 30 dní.

Poplatky: bez poplatků předem

Ručení: bez ručitelů a bez zajištění majetku

Roční úrok: Úroky se neuvádějí. Za poskytnutí půjčky je stanoven poplatek, který se hradí dohromady s půjčenou částkou. Poplatek dělá například u půjčky 5000 Kč na 21 dní 1250 Kč a na 30 dní 1500 Kč. Jestliže si půjčíte 10 000 Kč, očekávejte  poplatek za 30 dní 3000 Kč. Předčasné splacení nesnižuje daný poplatek.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se sjednává na webových stránkách společnosti. je nutné si vyplnit žádost o půjčku online.

Rychlost poskytnutí peněz: Ke schválení půjčky dojde ve většině žádostí už do 24 hodin po podání žádosti – občas je lhůta o něco prodloužena. Po přijetí vaší žádosti budete kontaktováni pověřenými pracovníky firmy, domluví se osobní schůzka, která je však nutná jenom tehdy, když máte zájem o vyplacení peněz v hotovosti. Jestliže vám stačí peníze poslat na účet převodem, bude vám oznámeno realizování půjčky a peníze získáte buď převodem do banky nebo poštovní poukázkou.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku budete mít vyřízenou rychle, stejně tak dostanete rychle i půjčené peníze.

 I půjčky od společnosti Home Credit jsou zárukou spolehlivého jednání a jasně daných pravidel, které vás nemohou překvapit. Podmínky pro splácení půjček jsou přesně definované ve smlouvě, kterou podepisujete před získáním půjčky. Využijte seriozní půjčku mějte jistotu, že vás nic nepřekvapí.

Finanční novinky:

Poctivá půjčka od Via SMS s.r.o. boduje

Poctivá půjčka od Via SMS s.r.o. boduje

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Když vám někdo nabízí půjčku zcela zdarma a navíc za velice mírných podmínek, není důvod, proč toho nevyužít. Seznamte se s nabídkou od Via SMS s.r.o.... 
[Celý článek]

SEO optimalizace – aby Váš web byl vidět

SEO optimalizace – aby Váš web byl vidět

Utratili jste nemalé peníze za vlastní web? V tom případě jste jistě čekali velmi pozitivní výsledky prostřednictvím návštěvnosti. Pokud se ale nedostavují, může to být nepříjemný problém. Důležitou roli v úspěchu... 
[Celý článek]

Click Credit nabízí krátkodobé půjčky

Click Credit nabízí krátkodobé půjčky

Click Credit s.r.o. je nebankovní společností skupiny Home Credit. Tímto je jasné, že jde o kvalitního a spolehlivého poskytovatele půjček. Click Credit se soustředí na půjčky s krátkodobou splatností o maximální... 
[Celý článek]

Bezhotovostní půjčka od Provident

Bezhotovostní půjčka od Provident

Všichni zájemci o půjčky rádi uvítají snadné a rychlé půjčky. Určitá jistota při výběru společnosti poskytující půjčky nejrůznějšího charakteru je jistě velkým plusem. K ověřeným společnostem patří... 
[Celý článek]